All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 27IPH11 27″ QHD (2560×1440) IPS 350nits Anti-glare, 120Hz 99% sRGB, 4-side like, hardware low blue light, Non-Touch, Intel® Core Ultra 7 355, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.7GHz, 12MB Intel Smart Cache; Copilot+ PC; Up to 49 TOPS, video Integrated Intel® Graphics, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-7467; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 32GB soldered LPDDR5x-7467, not upgradable, 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , No Onboard Ethernet, Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4, Porturi: Rear: 1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x HDMI®-in; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left ports: 1x Camera switch; 1x Power button; Right Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 135W 90% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, USB Calliope Keyboard, Cloud Grey, English (UK), USB Calliope Mouse, Cloud Grey, 3Wx2, HARMAN, 5.0MP + IR, Cloud Grey, greutate 6.2 kg, dimensiuni 613.3 x 192 x 480.75 mm, 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS, Green Certifications: ErP Lot 3/7; GREENGUARD®; RoHS compliant
All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 27IPH11 27" QHD (2560×1440) IPS 350nits
5.878,60 lei TVA inclus.
5 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Microsoft-OS | No |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| AIO-Format | Regular |
| Greutate | 6.2 kg |
| RAM | 16GB |
| Sistem de operare | |
| Resolution | QHD |
| Numar Nuclee | 8 |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Tip stocare | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Tip placa video | |
| Serie placa video | Intel |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| USB Type A | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Webcam integrat | Da |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| Diagonala display | |
| Capacitate RAM | 32 GB |
| Tip display | QHD |
| Tip RAM | non-ECC |
| AIO-Screen-Size | 27" |
| Destinat pentru | |
| Tip procesor | |
| Copilot+ PC | Da |
| Thunderbolt | N/A |
| DisplayPort | N/A |
| AIO-CPU | INTEL-CORE U7 |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Versiune OS | 64 bit |
| USB 2.0 | 1 |
| Microfon integrat | Da |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Numar thread-uri | 8 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Format | |
| Frecventa turbo max | 4.70 GHz |
| Frecventa procesor | 2.30 GHz |
| USB 3.1 | 3 |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezoluție | 2560 x 1440 pixeli |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Max TDP | 55 W |
| Eficienta | 90% |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip | Integrata |
| Sunet | HD Audio |
| Tip Boxe | Stereo |
| Tip carcasă | All-In-One |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Ecran | LED Backlit |
| Producator placa video | Intel Graphics |
| Sloturi memorie | 0 |
| Unitate optica | Fara unitate optica integrata |
| Suport DirectX | Da |
| Suport TPM | Da (FirmwareTPM 2.0) |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen2) |
| Senzor webcam | 5 mpx + IR |
| HDMI | 2 (in/out) |
| Tip Memorie | LPDDR5x |
| Putere | 2 x 3 W |
| Culoare | |
| Tehnologii | HARMAN |
| Tastatura | USB Calliope Keyboard, Cloud Grey, English (UK) |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Cloud Grey |
| Model procesor | 355 |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a treia generatie |
| Nucleu | Panther Lake |
| Socket procesor | 2540 |
| Tehnologie | |
| NPU TOPS | 49 TOPS |
| Frecventa memorie | 7467 MHz |
| Slot M.2 | 1 x M.2 pentru WLAN2 x M.2 2280 pentru stocare |
| Altele | Camera switch |
| Caracteristici | Luminozitate 350 nitiRefresh rate: 120 Hz |
| Model | ALC274 |
| Dimensiune | 613.3 x 192 x 480.75 mm |
| Sursa | 135 W |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |

842313 Ricoh toner magenta 10500p for IMC2000/IMC2500 


