Monitor Dahua 30″ DHI-LM30-E330CA, Diagonal (inch): 30, Diagonal (cm): 76, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 2560×1080, Refresh Rate: 200Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: Adobe RGB , Color Gamut Coverage: 83%, VESA Wallmount: 75×75, Tilt: -5/+20, HAS: 115mm, Swivel: 25°±2°, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x2, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Monitor Dahua 30" DHI-LM30-E330CA, Diagonal (inch): 30, Diagonal (cm): 76,
1.048,49 lei TVA inclus.
Dahua Technology LM30-E330CA, 76,2 cm (30″), 2560 x 1080 Pixel, UltraWide Full HD, LCD, 1 ms, Negru, Roşu
55 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| AC adapter output voltage | 12 V |
| HDMI version | 2.0 |
| Market positioning | Gaming |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Backlight type | LED |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Tip panel | VA |
| DisplayPort | Da |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Weight (without stand) | 6.5 kg |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 200 Hz |
| Adobe RGB coverage | 83% |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Adjustable height (max) | 11.5 cm |
| Destinat pentru | |
| Depth (without stand) | 121.7 mm |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Product colour | Black, Red |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Display resolution | 2560 x 1080 pixels |
| Cables included | DisplayPort |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Power consumption (max) | 55 W |
| Package height | 450 mm |
| Package weight | 9 kg |
| Package width | 817 mm |
| Package depth | 248 mm |
| Power consumption (typical) | 48 W |
| HD type | UltraWide Full HD |
| Height (without stand) | 317.8 mm |
| Display diagonal | 76.2 cm (30) |
| Width (without stand) | 701.1 mm |
| Diagonala display | |
| Producator | DAHUA |
| Rezolutie display | 2560×1080 |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 21:9 |
| Tip retroiluminare | LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 250 |
| Formă ecran | Curbat |
| Indice curbare ecran | 1500R |
| Rația de contrast (tipică) | 3000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 200 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 120 |
| Acoperire NTSC (tipică) | 85 |
| Acoperire Adobe RGB | 83 |
| Poziționare pe piață | Gaming |
| Culoarea produsului | Negru, Roşu |
| Hub USB încorporat | Nu |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.0 |
| Versiune DisplayPort | 1.2 |
| Ieșire căști | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 75 x 75 |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 11,5 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -25 – 25 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 20 |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | F |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | Indisponibil |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 25,8 |
| Consum de energie (tipic) | 48 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 55 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Voltajul de ieşire al adaptorului AC | 12 |
| Tipul sursei de energie | Externă |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 85 |
| Lățime (fără stand) | 701,1 |
| Adâncime (fără stand) | 121,7 |
| Înălțime (fără stand) | 317,8 |
| Greutate | 6,5 |
| Lăţime de ambalaj | 817 |
| Adâncimea de ambalaj | 248 |
| Înălţime de ambalaj | 450 |
| Greutatea pachetului | 9 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort |
