Laptop Lenovo Gaming LOQ Essential 15ARP11, 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, FreeSync™, AMD Ryzen™ 7 170 (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3), video NVIDIA GeForce RTX™ 5050 8GB GDDR7, Boost Clock 2662MHz, TGP 65W, 440 AI TOPS, RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-4800; Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Up to 16GB DDR5-4800 offering, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, No Card reader, Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio, HD 720p with E-shutter, 100/1000M (RJ-45), WLAN Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2, Bluetooth 5.2, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader, Porturi: 2x USB-A (USB 5Gbps); 1x USB-C® (USB 5Gbps), with USB PD 65-100W; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Slim tip Power connector, 135W Slim Tip (3-pin), Baterie Integrated 60Wh, White Backlit, English, Luna Grey, Greutate 2.3 kg, Dimensiuni 361.26 x 255.6 x 22.9-24.8 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Courier/Carry in from 2Y Courier/Carry in (CPN), Accesorii None, Free DOS
Laptop Gaming Lenovo LOQ Essential 15ARP11, cu procesor AMD Ryzen
6.205,03 lei TVA inclus.
3 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Resolution | FHD |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Gaming | Da |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| HDMI | Da |
| Greutate | 2.1 – 2.5 kg |
| Touchscreen | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 7 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate: | |
| USB 3.1 | Da |
| Producător procesor | AMD |
| Refresh rate | 144 Hz |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip memorie video | GDDR7 |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| NB-Gaming-VGA | RTX 5050 |
| Model placa video | RTX 5050 |
| Copilot+ PC | N/A |
| Producator placa video | nVidia |
| Serie video | GeForce |
| Model video | RTX 5050 |
| Luminozitate | 300 niti |
| Sistem de operare | |
| Dual Cooling Fans | Da |
| Placa Video | nVidia |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Nr. sloturi | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Layout tastatura | English |
| Numar thread-uri | 16 |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1080 pixeli |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Tehnologie | |
| Frecvență | 4800 MHz |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| Rata Refresh | 144 Hz |
| BLUETOOTH | 5.2 |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Putere maxima disipata | 54 W |
| Tehnologie de fabricatie | 6 nm FinFET |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Retea | 1 Gbps |
| USB-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen1) |
| Suport TPM | Firmware TPM 2.0 |
| Frecventa turbo max | 4.75 GHz |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Functii camera Web | 720p cu E-shutter |
| Tastatura iluminata | Da, White |
| Tehnologii Audio | Optimized with Nahimic Audio |
| Dimensiuni | 361.26 x 255.6 x 22.9-24.8 mm |
| Cache | L2 Cache: 4 MBL3 Cache: 16 MB |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon 680M |
| Frecventa procesor | 4.75 GHz |
| Model procesor | 170 |
| Nucleu | Rembrandt |
| Alte specificatii | 100% sRGBFreeSync |
| Alimentator | 135 W Slim Tip (3-pin) |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din PC-ABS |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | GeForce |
| Tip memorie placa video: | GDDR7 |
| Memorie Placa video: | 8GB |
| Familie Procesor | AMD Ryzen 7 100 Series |
| Putere | 60 Whr |
| Model Placa Video Dedicata | RTX 5050 |
| Model placa video integrata | 680M |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |
