Samsung Z FOLD7 5G F966B 8″/6.5″ 12GB 512GB DualSIM Blue Shadow
Samsung Z FOLD7 5G F966B 8"/6.5" 12GB 512GB DualSIM Blue
9.195,84 lei TVA inclus.
Samsung Galaxy Z Fold7, 20,3 cm (8″), 12 Giga Bites, 512 Giga Bites, 200 MP, Android 16.0, Albastru
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Fingerprint reader | Yes |
|---|---|
| Form factor | Clamshell |
| Processor cores | 8 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Fast charging | Yes |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Processor family | Qualcomm Snapdragon |
| Auto focus | Yes |
| Rear camera flash | Yes |
| Mobile network generation | 5G |
| Internal storage capacity | 512 GB |
| SIM card type | eSIM |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Platform | Android |
| Display technology marketing name | Dynamic AMOLED 2X |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Speakers | stereo |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Wireless charging | Yes |
| Sistem de operare | |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Memorie interna | 512 GB |
| Conectivitate internet | 5G |
| Numar Nuclee | 8 |
| Dimensiune ecran | Peste 6 inch |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Culoare | |
| Rezolutie camera principala | Peste 30 Mp |
| Rear camera type | Triple camera |
| Rear camera resolution (numeric) | 200 MP |
| Third rear camera aperture number | 2.4 |
| SIM card ejector pin | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 10 MP |
| Second rear camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Video capture resolution (max) | 7680 x 4320 pixels |
| Gorilla Glass version | Gorilla Glass Victus 2 |
| Second front camera aperture number | 2.2 |
| RAM capacity | 12 GB |
| Tip Telefon | Pliabil |
| Rear camera aperture number | 1.7 |
| Display glass type | Corning Glass |
| Processor model | 8 Gen 3 |
| Front camera type | Dual camera |
| Third rear camera resolution (numeric) | 10 MP |
| Battery capacity | 4400 mAh |
| Processor boost frequency | 4.47 GHz |
| Wireless charging power | 15 W |
| Second display type | Dynamic AMOLED 2X |
| Energy efficiency class | B |
| Battery endurance in cycles | 2000 |
| Repeated free fall reliability class | A |
| Repairability class | C |
| Second display Gorilla Glass version | Gorilla Glass Victus 2 |
| Second display diagonal | 16.5 cm (6.5) |
| Second display resolution | 2520 x 1080 pixels |
| Second display glass type | Gorilla Glass |
| Virtual RAM (max) | 474.6 GB |
| Second front camera resolution (numeric) | 10 MP |
| Operating system installed | Android 16.0 |
| Battery endurance per cycle | 2428 min |
| Folded width | 7.28 cm |
| Folded depth | 8.9 mm |
| Image stabilizer | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Product colour | Blue |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter included | No |
| Image stabilizer type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Depth | 42 mm |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Optical zoom | 3x |
| Night mode | Yes |
| Country of origin | Vietnam |
| USB Type-C required charging power (max) | 25 W |
| International Protection (IP) code | IP48 |
| Display diagonal | 20.3 cm (8) |
| Display resolution | 2184 x 1968 pixels |
| Digital zoom | 30x |
| Resolution at capture speed | 7680×4320@30fps |
| Weight | 215 g |
| Width | 143.2 mm |
| Height | 158.4 mm |
| Colour name | Blue Shadow |
| Producator | SAMSUNG |
| Diagonala display | |
| Garantie | |
| Formă ecran | Plat |
| Denumire marketing tehnologie afișaj | Dynamic AMOLED 2X |
| Tip ecran afișare | Corning Glass |
| Versiune Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Rezolutie display | 2184×1968 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 120 |
| Diagonală ecran secundar | 16,5 |
| Rezoluție ecran secundar | 2520 x 1080 |
| Tip afișaj secundar | Dynamic AMOLED 2X |
| Tip sticlă ecran secundar | Gorilla Glass |
| Versiune afișaj secundar tip Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 8 Gen 3 |
| Nuclee procesor | 8 |
| Frecvență boost procesor | 4,47 |
| Capacitate RAM | 12 |
| Memorie virtuală RAM (max) | 474,6 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Rezoluție cameră foto posterioară (numerică) | 200 |
| Rezoluție a doua cameră spate (numeric) | 12 |
| Rezoluție a treia cameră spate (numeric) | 10 |
| Apertură cameră spate | 1,7 |
| Apertură a doua cameră spate | 2,2 |
| Număr diafragmă a treia cameră spate | 2,4 |
| Zoom optic | 3 |
| Zoom digital | 30 |
| Tip cameră frontală | Cameră video duală |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 10 |
| Rezoluție a doua cameră frontală (numeric) | 10 |
| Apertură cameră față | 2,2 |
| Număr apertură a doua cameră din față | 2,2 |
| Bliț cameră posterioară | Da |
| Rezolutia capturii video | 7680 x 4320 |
| Frecvență maximă cadre | 30 |
| Rezolutie la viteza de captare | 7680×4320@30fps |
| Tip cameră spate | Cameră foto triplă |
| Auto focar | Da |
| Stabilizator de imagine | Da |
| Tip de stabilizator de imagine | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Mod nocturn | Da |
| Tip rețea mobilă | 5G |
| Tip card SIM | eSIM |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | Da |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Da |
| Factorul de formă | Clapetă |
| Culoarea produsului | Albastru |
| Nume culoare | Blue Shadow |
| Încărcare rapidă | Da |
| Încărcare fără fir | Da |
| Putere încărcare wireless | 15 |
| Cititor de amprente | Da |
| Ţara de origine | Vietnam |
| Difuzoare | Stereo |
| Performanţa bateriei | 4400 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere încărcare necesară (min) | 10 |
| Putere încărcare necesară (max) | 25 |
| Clasa de eficienţă energetică | B |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Autonomie baterie per ciclu | 2428 |
| Durată de viață baterie în cicluri | 2000 |
| Clasa fiabilitate la cădere repetată | A |
| Clasă de reparare | C |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP48 |
| Lățime | 143,2 |
| Adâncime | 4,2 |
| Înălţime | 158,4 |
| Greutate | 215 |
| Pliat lăţime | 7,28 |
| Adâncime scară pliată | 8,9 |
| Adaptor AC legat | Nu |
| Cabluri incluse | USB tip C către USB tip C |
| Pin ejectare | Da |












