Desktop ASUS ExpertCenter D7, factor de forma Small Form Factor 8.6L, procesor Intel Core i7-14700 2.1GHz (33MB Cache, pana la 5.3GHz, 20 nuclee, 28 fire), grafica Intel UHD Graphics 770 integrata, memorie 32GB DDR5 U-DIMM (2x16GB, max 128GB), stocare 2TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD, unitate optica DVD writer 8X, LAN Gigabit, Wi-Fi 6E 2×2 + Bluetooth 5.4, porturi: spate – 1xRJ45, 1xHDMI 1.4, 1xVGA, 1xDisplayPort 1.4, audio 7.1, 3xUSB 2.0, 2xUSB 3.2 Gen1, fata – 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2 Gen2, 1xUSB-C 3.2 Gen2x2, jack combo, sloturi expansiune 1xPCIe 4.0 x16, 2xPCIe 3.0 x1, baie 2.5 si 3.5 inch, tastatura si mouse cu fir incluse, difuzor intern, TPM 2.0, Kensington Lock, sursa 330W 80+ Platinum, 30.9×29.6×9.3 cm, 6.00 kg, negru, Windows 11 Pro.
Desktop ASUS ExpertCenter D7, factor de forma Small Form Factor
3.382,36 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Display port | 1 |
|---|---|
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Capacity-SSD | 2TB |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 32GB |
| Sistem de operare | |
| Producator placa video | Intel |
| Producător procesor | Intel |
| Tip procesor | |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip stocare | |
| HDD | None |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| Model procesor | 14700 |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| SSD | 2TB |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 4 |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Numar Nuclee | 20 |
| Destinat pentru | |
| Memorie maxima | 128 GB |
| Capacitate SSD | 2 TB |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Frecventa turbo max | 5.40 GHz |
| USB 3.1 | 2 |
| Card Reader | Da |
| Numar thread-uri | 28 |
| Nucleu | Raptor Lake-R |
| Familie Procesor | Intel Core i7 din a paisprezecea generatie |
| Suport TPM | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Frecventa procesor | 2.10 GHz |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| USB 2.0 | 3 |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Model placa video | 770 |
| Sunet | HD Audio |
| LAN | 1 Gbps |
| Tastatura | Da, USB |
| Mouse | Da, USB |
| Recomandat | Small Office |
| Suport DirectX | Da |
| Kensington lock | Kensington Security Slot (7x 3mm) |
| Bay-uri 2.5-inch | 1 |
| Max TDP | 219 W |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 1 |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| SATA III | 4 |
| Chipset | Intel B760 |
| Casti | 1 |
| Sursa | 330 W – 80+ Platinum |
| Tip carcasă | SFF |
| Cache | 33 MB Intel Cache |
| Slot PCI Express x16 | 1 x PCIe 4.0 |
| Slot PCI Express x1 | 1 x PCIe 3.0 |
| Slot M.2 | 2 x M.2 2280/2230 pentru SSD1 x M.2 pentru WLAN |
| Altele | 1 x Padlock loop1 x FLEX I/O port (DP1.4 HBR3) |
| Dimensiune | 93.0 x 296.0 x 309.0 mm |
| Greutate | 06.00 kg |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen 2×2) |
| Redare card reader | SD / MMC |
| Audio | 1 |
| Unitate optica | DVD-RW 8X |
| Slot 2 | 16 GB |
| Producator | ASUS |
| Garantie |




