T16 G6 U7-255U WUXGA 32 512 3YP W11P
Laptop Business Lenovo ThinkPad T16 Gen 4, cu procesor Intel
13.385,47 lei TVA inclus.
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 32GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Card reader integrated | No |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Luminozitate | 500 nt |
| Thunderbolt | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Form factor | Clamshell |
| LED backlight | Yes |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Keyboard backlit | Yes |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cores | 12 |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Speaker power | 2 W |
| Number of microphones | 2 |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Numeric keypad | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Colour gamut | 100% |
| Smart card reader | Yes |
| RGB colour space | sRGB |
| AC adapter power | 100 W |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 16 GB |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Mobile network connection | Yes |
| Mobile network generation | 4G |
| Audio Chip | Realtek ALC3287 |
| Keyboard language | English |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Conectivitate: | |
| Cititor amprente | Da |
| Sistem de operare | |
| Cititor Card | Da |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Conectivitate celulara | 4G |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| Resolution | WUXGA |
| Tip display | IPS |
| Producător procesor | Intel |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip procesor | |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100,1000 Mbit/s |
| WWAN | Installed |
| Destinat pentru | |
| Pointing device | ThinkPad UltraNav |
| Battery capacity | 86 Wh |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Processor model | 255U |
| Refresh rate | N/A |
| Model procesor | 255U |
| Operating system language | ROM, English |
| Height (front) | 1.18 cm |
| Height (rear) | 1.81 cm |
| WWAN controller | Quectel EM061K-GL, 4G LTE CAT6, with Embedded eSIM |
| Built-in microphone | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| AC adapter included | Yes |
| Display diagonal | 40.6 cm (16) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Width | 359.7 mm |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Certification | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Depth | 250.8 mm |
| Weight | 1.98 kg |
| Product type | Laptop |
| HD type | WUXGA |
| Frecventa procesor | 5.0 GHz |
| Camera Web | N/A |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |




