X9-14 U7-258V OLED T 32 2T 3YP W11P
Laptop Business Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1, cu procesor Intel
15.130,74 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Ultrabook |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 2TB |
| RAM | 32GB |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Da |
| USB 3.1 | Da |
| Rezoluție | 2880 x 1800 |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate: | |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Touchscreen | Da |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Tip display | OLED |
| Resolution | 2.8K (2880 x 1800) |
| Tastatura iluminata | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem de operare | |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 258V |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | |
| Greutate | 1.27 kg |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 2 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Capacitate SSD | 2 TB |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Placa Video | Intel |
| Serie video | Arc Graphics |
| Slot M.2 | Da |
| DisplayPort | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Tehnologii Audio | Dolby Atmos |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Nr. sloturi | 0 |
| Tastatura numerica | Nu |
| Luminozitate | 500 niti |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| Numar thread-uri | 8 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Kensington lock | Da |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Rezolutie display | 2880 x 1800 pixeli |
| Versiune OS | 64 bit – limba Romana/Engleza |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| USB-C | 2 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Nucleu | Lunar Lake |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc Graphics 140V |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Putere maxima disipata | 37 W |
| Model video | 140V |
| Frecvență | 8533 MHz |
| Format | |
| Cititor amprenta | Da, Match-on-Chip, integrat in butonul de Power |
| Alimentator | 65 W USB Tip-C Slim GaN (3-pin) |
| Tehnologie | |
| Alte specificatii | 100% DCI-P3DisplayHDR True Black 600Dolby Vision |
| Functii camera Web | 8.0MP + IR Discrete cu E-Shutter, Senzor ToF, MIPI |
| Dimensiuni | 311.8 x 212.3 x 6.7 – 17.18 mm |
| Putere | 55 Wh |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Frecventa procesor | 4.8 GHz |
| Copilot+PC | Da |
| Camera Web | 4k |
| NPU TOPS | 47 |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Serie placa video | Arc |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 140V |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |




