X9-14 G1 U5-228V OLED 32 512 3YP W11P
Laptop Business Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1, cu procesor Intel
9.462,43 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Ultrabook |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 32GB |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate: | |
| Memorie RAM | 32 GB |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| NB-CPU | ULTRA 5 |
| Resolution | WUXGA |
| Tip display | OLED |
| USB 3.1 | N/A |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem de operare | |
| Tip procesor | |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | |
| Greutate | 1.27 kg |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 228V |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Placa Video | Intel |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Tehnologii Audio | Dolby Atmos |
| Layout tastatura | English |
| Tastatura numerica | Nu |
| Serie video | Arc |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Numar thread-uri | 8 |
| Putere boxe | 2 x 2W |
| Kensington lock | Da |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Nr. sloturi | Nu |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB-C port) |
| Microfon integrat | 2x, Array |
| Nucleu | Lunar Lake |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc Graphics 140V |
| Putere maxima disipata | 37 W |
| Frecvență | 8533 MHz |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a doua serie |
| Model video | 130V |
| Alimentator | 65W USB-C Slim GaN (3-pin) |
| Cititor amprenta | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| USB-C | 2 |
| Versiune OS | 64 bit – Romanian / English |
| Tip SSD | M.2 2242 |
| Dimensiuni | 311.8 x 212.3 x 6.7 – 17.18 mm |
| Luminozitate | 400 nits |
| Putere | 55 Wh |
| Copilot+PC | Da |
| Tehnologie | |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Camera Web | UHD 8.0MP with Large Sensor + IR Discrete, with E-Shutter, ToF Sensor, MIPI |
| Tastatura iluminata | Backlit, English (EU) |
| NPU TOPS | 40 |
| Frecventa turbo max | 4.50 GHz |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Serie placa video | Arc |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 140V |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Frecventa procesor | 2.10 GHz |
| Cache | 8 MB Intel Smart Cache |
| Alte specificatii | DisplayHDR True Black 500, Dolby Vision |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |



