Laptop Dell Pro 15 Essential (PV15250), 15.6″, FHD, 1920×1080, 120Hz, 250 nits, WVA, Anti-Glare, 13th Generation Intel(R) Core(TM) i5-1334U (10 cores, up to 4.60 GHz), Intel(R) UHD Graphics, 8GB, 1x8GB, DDR5, 4400MT/s, 512GB M.2 PCIe NVMe SSD, Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, 65W AC adapter, 4.5mm barrel, 3-cell, 41 Wh, English International backlit keyboard with numeric keypad, Fingerprint Reader, External ports: USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 2.0 (480 Mbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port, Audio port: 1 x Universal Audio port, Video port(s): 1 x HDMI 1.4 port, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Power-adapter port: DC-in port (4.50 mm standard plug), Security-cable slot: Not supported, Internal slots: M.2: 1 x M.2 Key-M (2230/2280) slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 Key-E slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, Memory slots: SODIMM, Memory type: DDR5, Memory speed: 4400 MT/s, Maximum memory configuration: 16 GB, Minimum memory configuration: 8 GB, Memory size per slot: 8 GB or 16 GB, Weight (maximum): 1.94 kg (4.28 lb), Ubuntu 22.04 LTS, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service.
Laptop SMB Dell Pro 15 Essential, cu procesor Intel Core
3.671,03 lei TVA inclus.
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 8GB |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| NB-CPU | Intel-Core-i5 |
| Microsoft-OS | LINUX |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | Intel |
| Cititor Card | Da |
| Camera Web | HD |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Conectivitate: | |
| Memorie RAM | 8 GB |
| USB 3.1 | Da |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Greutate | 1.94 kg |
| Model procesor | 1334U |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Placa Video | Intel |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Numar celule | 3 |
| Alimentator | 65 W |
| Cititor amprenta | Da |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1080 pixeli |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| Luminozitate | 250 niti |
| Memorie maxima | 16 GB |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| Sistem de operare | |
| Layout tastatura | English International |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Card Reader | DaSD |
| Nr. sloturi | 1 |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Familie Procesor | Intel Core i5 din a treisprezecea generatie |
| Frecventa turbo max | 4.60 GHz |
| Numar thread-uri | 12 |
| Putere maxima disipata | 55 W |
| Tehnologie | |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| Serie video | UHD Graphics |
| Capacitate memorie RAM | 8 GB |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Functii camera Web | RGB |
| DisplayPort | 1 (via USB Tip-C) |
| Versiune OS | 22.04 LTS |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din plastic |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Numar Nuclee | 10 |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Cip AI integrat | Nu |
| Tehnologie Baterie | Lithium-ion Polymer |
| USB-C | 1x USB 3.2 Gen 1 Tip C (Power Delivery / DisplayPort) |
| Frecvență | 4400 MHz |
| Tip SSD | M.2 2230 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Dimensiuni | 358.5 x 235.56 x 16.96 – 18.99 mm |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Putere | 41 WHr |
| Frecventa procesor | 4.6 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Model placa video integrata | UHD Graphics |
| Producator | DELL |
| Garantie |




