Dell Pro Max Tower T2 (FCT2250), Intel Core Ultra 9 285K (36MB cache, 24 cores, 24 threads, 3.2 GHz to 5.7 GHz, 125W), vPro Enterprise, NVIDIA GeForce RTX 5090 32GB GDDR7, 64 GB: 2 x 32 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC, 2TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen5 SED Ready, No Wireless LAN Card, Dell Pro Keyboard and Mouse – KM5221W – US International (QWERTY) – Black, 1500W (80 Plus Platinum) PSU, Premium CPU Air Cooler, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps) Type-C port with PowerShare, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with SmartPower, 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports, 1 x Thunderbolt4 port, 1 x USB 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps) Type-C port, Audio port: 1 x global headset jack, Video port(s): 2 x DisplayPort 1.4a HBR3 ports, Media-card reader: Not supported, Power-adapter port: 1 x power-cable connector, Security- cable slot: 1 x Kensington security-cable slot, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 3 x M.2 2230/2280 slots for solid-state drive, SATA: 3 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard-disk drive, 1 x SATA 3.0 slot for slimline optical drive, PCIe: 1 x PEG full- height Gen5 PCIe x16 slot, 1 x full-height, half-length Gen3 x4 PCIe closed-end slot, 1 x full-height, full-length Gen4 x4 PCIe open-end slot, 1 x full-height, full-length Gen3 x4 PCIe open-end slot, Memory slots: 4 x UDIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: 5600 MT/s, Maximum memory configuration: 128 GB, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Windows 11 Pro, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Desktop Workstation Dell Pro Max Tower T2 cu procesor Intel
40.222,12 lei TVA inclus.
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| VGA | Yes |
|---|---|
| Display port | 2 |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| WS-CPU | Intel-Core-i |
| WS-Format | Tower |
| Sistem de operare | |
| Format desktop | Tower |
| Producător procesor | Intel |
| Tip stocare | |
| BLUETOOTH | Nu |
| Wireless | Nu |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Placa video dedicata | Dedicata |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| SSD | 2TB |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Sloturi memorie | 4 |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 5000 Series |
| Numar Nuclee | 24 |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 285K |
| Tip Memorie | GDDR7 |
| Destinat pentru | |
| Model placa video | RTX 5090 |
| CUDA cores | 21760 |
| Producator placa video | nVidia |
| Memorie maxima | 128 GB |
| Cache | 36 MB Intel Smart Cache |
| Capacitate SSD | 2 TB |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| USB 3.0 | 2 |
| Numar thread-uri | 24 |
| Kensington lock | Da |
| USB 3.1 | 2 |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Security lock | Da |
| Suport TPM | Da |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 9 din a doua serie |
| Nucleu | Arrow lake |
| BUS memorie | 512 bit |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| USB 2.0 | 2 |
| LAN | 1 Gbps |
| Suport OpenGL | 4.6 |
| Tastatura | DaTastatura Dell Pro KM5221W, Wireless |
| Mouse | DaMouse Optic Dell Pro KM5221W, Wireless |
| Tip | Dedicata |
| Familie placa video | GeForce |
| Slot 1 | 32 GB |
| Tehnologie | |
| Socket procesor | 1851 |
| Suport Shader Model | 6.8 |
| Monitor inclus | Nu |
| Frecventa memorie | 4400 MHz |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| SATA III | 4 |
| Tip carcasă | Tower |
| Recomandat | Graphics Workstation |
| Capacitate memorie | |
| Slot 2 | 32 GB |
| Model | ALC3204 |
| Capacitate memorie video | 32 GB |
| Audio | 1 x combo |
| Max TDP | 250 W |
| Slot PCI Express x16 | 1x PCIe 5.0 |
| Interfata placa video | PCI Express 5.0 x16 |
| Conectori | 3 x DisplayPort 1.41 x HDMI |
| Frecventa procesor | 3.70 GHz |
| Frecventa turbo max | 5.70 GHz |
| Slot PCI Express x4 | 1 x PCIe 4.02 x PCIe 3.0 |
| Slot M.2 | 3 x M.2 2230/2280 (stocare)1 x M.2 2230 (WiFi/BT) |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCIe Gen4 x4 NVMe |
| Dimensiune | 438 x 387 x 187.7 mm |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 3 |
| Sursa | 1500 W Platinum |
| USB Type-C | 1 x USB4 Tip C (Thunderbolt 4)1x USB 3.2 Gen 2×2 Tip-C |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 (via USB Tip C) |
| Greutate | 20.4 kg |
| NPU TOPS | 13 TOPS |
| Producator | DELL |
| Garantie |



