DL EC27250 FHD U7-150U 16 512 W11H
All-in-One Consumer Dell EC27250 AIO cu procesor Intel Core 7
6.000,01 lei TVA inclus.
3 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| HDMI | 2 |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Tip display | FHD |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip placa video | |
| Serie placa video | Intel |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Culoare | |
| Producator placa video | Intel |
| Webcam integrat | Da |
| Tip stocare | |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Diagonala display | |
| Model procesor | 150U |
| Tip procesor | |
| USB Type A | N/A |
| Sistem Operare AIO | Windows 11 Home |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| AIO-CPU | Intel-i7 |
| AIO-Screen-Size | 27" |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Model GPU | Intel Graphics |
| Destinat pentru | |
| Copilot+ PC | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| DisplayPort | N/A |
| USB 3.0 | 3 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Format | |
| Microfon integrat | Da |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Frecventa turbo max | 5.40 GHz |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Numar thread-uri | 12 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| BLUETOOTH | 5.2 |
| Sistem de operare | |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| USB 3.1 | 1 |
| Numar Nuclee | 10 |
| Frecventa procesor | 1.80 GHz |
| Familie Procesor | Intel Core 7 din prima serie |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezoluție | 1920 x 1080 pixeli |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Max TDP | 55 W |
| Numar procesoare | 1 |
| Tehnologie | |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| All-in-One | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip | Integrata |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Model | ALC3289 |
| Tip Boxe | Stereo |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Socket procesor | 1744 |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Slot 1 | 8 GB |
| Ecran | LED Backlight WVA |
| Timp de raspuns | 25 ms |
| Senzor webcam | 5 MP |
| Rezolutie webcam | 2880 x 1800 pixeli |
| Caracteristici | Luminozitate: 300 niti |
| Slot M.2 | 1 x M.2 2230 (stocare)1 x M.2 2230 (WiFi/BT) |
| Frecventa memorie | 5200 MHz |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCI Express Gen4 x4 NVMe |
| Familie placa video | Intel Graphics |
| Suport OpenGL | 4.6 |
| Suport Shader Model | 3.0 |
| Dimensiune | 614.7 x 394.82 x 41.8 mm |
| Greutate | 6.25 kg |
| Sursa | Adaptor extern 90 W |
| Jack casti | 1x combo |
| Card slot | SD 3.0 |
| Tastatura | DaTastatura Dell Pro KM5221W, Wireless |
| Mouse | DaMouse Optic Dell Pro KM5221W, Wireless |
| Slot 2 | 8 GB |
| Tip carcasă | All-In-One |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Gen 2 |
| Putere | 2 x 5 W |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Software inclus | McAfee LIveSafe 1-anMcAfee+ Premium 30 zile trial |
| Producator | DELL |
| Garantie |




