Cartus inkjet HP Cyan PageWide Nr.913A F6T77AE Original HP PageWide Pro 452DW
Cartus cerneala HP Cyan PageWide Nr.913A F6T77AE Original HP PageWide
494,67 lei TVA inclus.
HP Cartuş original 913A PageWide Cyan, Productivitate Standard, Cyan, Cerneală pe bază de pigment, 37 ml, 1 buc., 3000 pagini
Disponibil pentru pre-comenzi
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Pallet gross width | 121.9 cm |
|---|---|
| Products per master (outer) case | 24 pc(s) |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartuș | 21 – 50 ml |
| Culoare cartus | Cyan |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Printing colours | Cyan |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Pallet gross length | 101.6 cm |
| Box contents | 1 Cartridge |
| Colour ink page yield | 3000 pages |
| Compatibility | HP 913 PageWide cartridges work with: HP PageWide 352, 377, P55250 HP PageWide Pro 452, 477 |
| Technology | PageWide |
| Master (outer) cases per pallet layer | 180 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219.2 x 1016 x 1927 mm |
| Master (outer) case gross weight | 3.32 g |
| Colour ink volume | 37 ml |
| OEM code | F6T77AE |
| Pallet gross height | 192.7 cm |
| Pallet gross weight | 633.31 g |
| Master (outer) case width | 233 mm |
| Master (outer) case length | 209 mm |
| Master (outer) case height | 199 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296544623 |
| Cartridge-Color | color |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Package type | Box |
| Depth | 28 mm |
| Height | 48 mm |
| Width | 215 mm |
| Package width | 215 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 9 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 30 °C |
| Country of origin | Singapore |
| Package depth | 28 mm |
| Package height | 48 mm |
| Products per pallet | 4320 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Weight | 110 g |
| Package weight | 130 g |
| Producator | HP |
| Tip culoare cerneală | Cerneală pe bază de pigment |
| Garantie | |
| Compatibilitate | Cartuşele de cerneală HP 913 PageWide funcţionează cu: HP PageWide 352, 377, P55250 HP PageWide Pro 452, 477 |
| Cantitate per ambalaj | 1 |
| Număr cartușe cerneală colorată | 1 |
| Volum cerneală color | 37 |
| Randament color | 3000 |
| Tip consumabil | Original |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Standard |
| Tip cerneală | Cerneală pe bază de pigment |
| Culori imprimare | Cyan |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Cod OEM | F6T77AE |
| Ţara de origine | Malaezia |
| Segment HP | Companii, Enterprise |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 20 – 80 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 – 60 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 15 – 30 |
| Lățime | 215 |
| Adâncime | 28 |
| Înălţime | 48 |
| Greutate | 110 |
| Lăţime de ambalaj | 215 |
| Adâncimea de ambalaj | 28 |
| Înălţime de ambalaj | 48 |
| Greutatea pachetului | 130 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296544623 |
| Cod UNSPSC | 441031052 |
| Tehnologia | PageWide |
| Conţinut pachet | 1 cartuş |
| Altă(e) declarație(ii) UE referitoare la pericole | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1219,2 x 1016 x 1927 |
| Lățime brută palet | 121,9 |
| Lungime brută palet | 101,6 |
| Înălțime brută palet | 192,7 |
| Produse per palet | 4320 |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 180 |
| Straturi per palet | 9 |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 20 |
| Greutate brută palet | 633,3 |
| Lățime cutie ambalaj (exterior) | 233 |
| Lungime cutie ambalaj (exterior) | 209 |
| Greutate cutie ambalaj (exterior) | 199 |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 24 |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 3,32 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |








