Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Tipul de produs | Kit mentenanță |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Număr de pagini imprimate | 150000 pagini |
| Culoarea produsului | Negru |
| Ţara de origine | China |
| Compatibilitate | HP LaserJet Enterprise 700 color MFP M775 |
| Segment HP | Companii, Enterprise |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 596 mm |
| Adâncime | 247 mm |
| Înălţime | 235 mm |
| Greutate | 3,5 kg |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886112880644 |
| Date logistice | |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 8 buc. |
| Produse per palet | 80 buc. |
| Straturi per palet | 10 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 8 buc. |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 8443992550 |
| Lățime brută palet | 120 cm |
| Lungime brută palet | 100 cm |
| Înălțime brută palet | 2,36 m |
| Greutate brută palet | 317 kg |
| Alte caracteristici | |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1200 x 1000 x 2360 mm |
| Cod UNSPSC | 44103004 |
| Palet dimensiuni (UE) | 1200 x 1000 x 2360 mm |




