APC Smart-UPS 2200VA LCD RM 2U 230V with Network Card
Ideal UPS for servers, point-of-sale, routers, switches, hubs and other network devices.
UPS Legrand KEOR SP 800, 800VA/480W, 4x IEC sockets, USB Sub-total: 522,12 lei (inclusiv TVA)
11.024,53 lei TVA inclus.
APC Smart-UPS 2200VA, Line-Interactive, 2,2 kVA, 1980 W, Sinusoidal, 151 V, 302 V
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?APC Smart-UPS 2200VA LCD RM 2U 230V with Network Card
| Rackable | Yes |
|---|---|
| Compliance certificates | RoHS |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quick installation guide | Yes |
| Products per pallet | 8 pc(s) |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Package width | 600 mm |
| Response time | 4 ms |
| Display type | LCD |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Height | 86 mm |
| Web-based management | Yes |
| Package height | 254 mm |
| Battery recharge time | 5 h |
| Resource CD | Yes |
| Rack mount kit | Yes |
| Surge protection | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate putere UPS | 1980W |
| Capacitate Rack | 2U |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Nu |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Waveform | Sine |
| Hot-swap battery | Yes |
| Automatic battery test | Yes |
| Cold start | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 45 °C |
| Non-operating altitude | 0 – 15000 m |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Power plug | C20 coupler |
| Rack capacity | 2U |
| Input operation voltage (min) | 151 V |
| Input operation voltage (max) | 302 V |
| Auto-restart | Yes |
| AC outlets quantity | 9 AC outlet(s) |
| Sustainability certificates | Green Premium |
| Output voltage | 230 V |
| Noise level | 55 dB |
| Form factor | Rackmount |
| Output power capacity | 2.2 kVA |
| Cables included | Input power cable, USB cable |
| Output power | 1980 W |
| Surge energy rating | 375 J |
| Emergency Power Off (EPO) | O |
| Audible alarm modes | Battery replacement |
| AC outlet types | C20 coupler |
| Battery capacity | 509 Ah |
| Certification | CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, GS Mark, IRAM, RCM, VDE, WEEE |
| Width | 480 mm |
| Depth | 683 mm |
| Weight | 42.2 kg |
| Package depth | 980 mm |
| Package weight | 49.6 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 3327.3 |
| UPS-Management | Yes |
| Topologie UPS | Line-Interactive |
| Producator | APC |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 2,2 |
| Garantie | |
| Puterea de ieşire | 1980 |
| Forma undei | Sinusoidal |
| Tensiune de operare intrare (min) | 151 |
| Tensiune de operare intrare (max) | 302 |
| Frecvenţa de intrare | 50/60 |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 |
| Tensiune de operare ieșire (max) | 240 |
| Frecvență ieșire | 50/60 |
| Gradul de energie în sarcină | 375 |
| Timp de răspuns monitor | 4 |
| De urgenţă Power Off (EPO) | O |
| Nivel zgomot | 55 |
| Protecție împotriva supratensiunii | Da |
| Alarme sonore | Da |
| Gestionare pe baza de Web | Da |
| Mod alarmă perceptibilă | Înlocuire baterie |
| Repornire automată | Da |
| Tipuri ieșire AC | Conector C20 |
| Priza de putere | Conector C20 |
| Cantitatea Outlets | 9 |
| Număr porturi USB 2.0 | 1 |
| Ethernet LAN | Da |
| SmartSlot | Da |
| SmartConnect port | Nu |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Capacitate baterie | 509 |
| Baterie timp de reîncărcare | 5 |
| Acumulator prea cald-swap | Da |
| Test automat de baterie | Da |
| Pornire la rece | Da |
| Factorul de formă | Rackmount |
| Capacitate portbagaj | 2U |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tip de afișaj | LCD |
| Indicatori LED-uri | Da |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -15 – 45 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 0 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 – 95 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 15000 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Certificare | CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, GS Mark, IRAM, RCM, VDE, WEEE |
| Kit montare rack | Da |
| Cabluri incluse | Cablu alimentare intrare, Cablu USB |
| Card management inclus | Da |
| Ghid de instalare rapidă | Da |
| Certificate de sustenabilitate | Green Premium |
| Lățime | 480 |
| Adâncime | 683 |
| Înălţime | 86 |
| Greutate | 42,2 |
| CD sursă | Da |
| Lăţime de ambalaj | 600 |
| Adâncimea de ambalaj | 980 |
| Înălţime de ambalaj | 254 |
| Greutatea pachetului | 49,6 |
| Produse per palet | 8 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85078000 |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 3327,3 |
| Tensiune de ieşire | 230 |

2 în stoc