APC Smart-UPS SRT 3000VA RM 230V Network Card
UPS APC Smart-UPS SRT online dubla-conversie 3000VA / 2700W 8
20.074,76 lei TVA inclus.
APC Smart-UPS On-Line SRT, Conversie dublă (online), 3 kVA, 2700 W, Sinusoidal, 100 V, 275 V
1 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Rackable | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Capacitate putere UPS | 2700W |
| Compliance certificates | RoHS |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Quick installation guide | Yes |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Battery recharge time | 3 h |
| Display type | LCD |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 2% |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Surge protection | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Efficiency | 92% |
| Tip UPS | Online |
| Capacitate Rack | 2U |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Serial interface | Yes |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Waveform | Sine |
| Battery life (max) | 5 year(s) |
| Hot-swap battery | Yes |
| Automatic battery test | Yes |
| Cold start | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 45 °C |
| Non-operating altitude | 0 – 15000 m |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Output power | 2700 W |
| Output operation voltage (min) | 220 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| AC outlet types | C13 coupler, C19 coupler |
| Power plug | C20 coupler |
| Rack capacity | 2U |
| Output power capacity | 3 kVA |
| Auto-restart | Yes |
| SmartSlot | Yes |
| Sustainability certificates | Green Premium |
| Output voltage | 230 V |
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Input operation voltage (max) | 275 V |
| Input frequency | 40 – 70 Hz |
| Crest factor | 3:1 |
| Noise level | 55 dB |
| Serial interface type | RJ-45 |
| Form factor | Rackmount |
| Width | 432 mm |
| Products per pallet | 6 pc(s) |
| Typical backup time at full load | 4 min |
| Typical backup time at half load | 11.8 min |
| Package height | 246 mm |
| Audible alarm modes | Battery replacement |
| Surge energy rating | 340 J |
| Battery capacity | 505 VAh |
| Cable length | 2.44 m |
| Depth | 635 mm |
| Weight | 31.3 kg |
| Package width | 599 mm |
| Package depth | 871 mm |
| Power protection features | Overload |
| LED indicators | Battery replacement |
| Certification | CE, VDE, RCM, EAC, IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2, UL-1778, FCC 15 A, CSA |
| Package weight | 39.3 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 4988.41 |
| UPS-Management | Yes |
| Height | 8.5 mm |
| Producator | APC |
| Topologie UPS | Conversie dublă (online) |
| Garantie | |
| Capacitate de putere de ieşire (VA) | 3 |
| Puterea de ieşire | 2700 |
| Forma undei | Sinusoidal |
| Tensiune de operare intrare (min) | 100 |
| Tensiune de operare intrare (max) | 275 |
| Frecvenţa de intrare | 40 – 70 |
| Tensiune de operare ieșire (min) | 220 |
| Tensiune de operare ieșire (max) | 240 |
| Frecvență ieșire | 50/60 |
| Reglare Automată de Tensiune (AVR) | Da |
| Gradul de energie în sarcină | 340 |
| Eficiență | 92 |
| Factor de creastă | 3:1 |
| De urgenţă Power Off (EPO) | Da |
| Tensiune ieșire THD | 2 |
| Nivel zgomot | 55 |
| Protecție împotriva supratensiunii | Da |
| Caracteristici protecție curent | Supra-încărcare |
| Alarme sonore | Da |
| Mod alarmă perceptibilă | Înlocuire baterie |
| Repornire automată | Da |
| Tipuri ieșire AC | Conector C13, Conector C19 |
| Priza de putere | Conector C20 |
| Port USB | Da |
| Interfață în serie | Da |
| Tipul de interfata serial | RJ-45 |
| SmartSlot | Da |
| SmartConnect port | Nu |
| Tehnologia bateriei | Acid sulfuric şi plăci de plumb (VRLA) |
| Capacitate baterie | 505 |
| Timp tipice de backup la sarcină maximă | 4 |
| Timp tipice de backup la jumătate de sarcină | 11,8 |
| Durată baterie (max) | 5 |
| Baterie timp de reîncărcare | 3 |
| Acumulator prea cald-swap | Da |
| Test automat de baterie | Da |
| Pornire la rece | Da |
| Factorul de formă | Rackmount |
| Capacitate portbagaj | 2U |
| Lungime cablu | 2,44 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tip de afișaj | LCD |
| Indicatori LED-uri | Înlocuire baterie |
| Cod de Protecție Internațională (IP) | IP20 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -15 – 45 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 0 – 95 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 0 – 95 |
| Altitudinea de operare | 0 – 3000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 0 – 15000 |
| Certificate de conformitate | RoHS |
| Certificare | CE, VDE, RCM, EAC, IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2, UL-1778, FCC 15 A, CSA |
| Card management inclus | Da |
| Ghid de instalare rapidă | Da |
| Certificate de sustenabilitate | Green Premium |
| Lățime | 432 |
| Adâncime | 635 |
| Înălţime | 85 |
| Greutate | 31,3 |
| Lăţime de ambalaj | 599 |
| Adâncimea de ambalaj | 871 |
| Înălţime de ambalaj | 246 |
| Greutatea pachetului | 39,3 |
| Produse per palet | 6 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 85078000 |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 4988,41 |
| Tensiune de ieşire | 230 |










