This genuine Xerox standard capacity magenta toner cartridge is specially formulated for the VersaLink C500/C505 to ensure the best print quality possible and deliver consistent and reliable results, page after page. Get peace of mind with genuine Xerox supplies and don’t settle for cheap imitations.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | /VLC500/VLC505 |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Standard |
| Randament pagină toner negru | 2400 pagini |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Magenta |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 80 mm |
| Adâncime | 37 mm |
| Înălţime | 40 mm |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |



