Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | Phaser 6700 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Ţara de origine | China, Olanda |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 90 mm |
| Adâncime | 440 mm |
| Înălţime | 95 mm |
| Greutate | 589,6 g |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Date logistice | |
| Număr de Clasificare a Controlului Exporturilor (ECCN) | EAR99 |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |




