Xerox maintenance items are designed to keep your Xerox equipment operating efficiently and delivering the best quality.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | Xerox VersaLink C7000 Colour Printer |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Tipul | Original |
| Compatibilitate de marca | Xerox |
| Tip livrare | Pachet simplu |
| Ţara de origine | Olanda, Vietnam |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 280 mm |
| Adâncime | 530 mm |
| Înălţime | 115 mm |
| Greutate | 449 g |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Cu laser |
| Date logistice | |
| Număr de Clasificare a Controlului Exporturilor (ECCN) | EAR99 |




