All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 27IPH11 27″ QHD (2560×1440) IPS 350nits Anti-glare, 120Hz 99% sRGB, 4-side like, hardware low blue light, Non-Touch, Intel® Core Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 12MB Intel Smart Cache; Copilot+ PC; Up to 47 TOPS, video Integrated Intel® Graphics, RAM 1x 16GB Soldered LPDDR5x-7467; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 32GB soldered LPDDR5x-7467, not upgradable, 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , No Onboard Ethernet, Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4, Porturi: Rear: 1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x HDMI®-in; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left ports: 1x Camera switch; 1x Power button; Right Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 135W 90% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, USB Calliope Keyboard, Luna Grey, English (UK), USB Calliope Mouse, Luna Grey, 3Wx2, HARMAN, 5.0MP + IR, Luna Grey, greutate 6.2 kg, dimensiuni 613.3 x 192 x 480.75 mm, 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS, Green Certifications: ErP Lot 3/7; GREENGUARD®; RoHS compliant
All-in-One Consumer Lenovo IdeaCentre 27IPH11 cu procesor Intel Core Ultra
6.872,98 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Microsoft-OS | No |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| AIO-Format | Regular |
| Greutate | 6.2 kg |
| RAM | 16GB |
| Resolution | QHD |
| Numar Nuclee | 8 |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Tip placa video | |
| Serie placa video | Intel |
| USB Type A | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Webcam integrat | Da |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| Tip stocare | |
| Diagonala display | |
| Capacitate RAM | 32 GB |
| Tip display | QHD |
| Tip RAM | non-ECC |
| AIO-Screen-Size | 27" |
| Model GPU | Intel Graphics |
| Destinat pentru | |
| AIO-CPU | INTEL-CORE U5 |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Luna Grey |
| Tip procesor | |
| Copilot+ PC | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| DisplayPort | N/A |
| Sistem de operare | |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Frecventa turbo max | 4.50 GHz |
| USB 2.0 | 1 |
| Microfon integrat | Da |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Numar thread-uri | 8 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Culoare | |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Format | |
| USB 3.1 | 3 |
| Frecventa procesor | 2.10 GHz |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezoluție | 2560 x 1440 pixeli |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Max TDP | 55 W |
| Eficienta | 90% |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip | Integrata |
| Sunet | HD Audio |
| Tip Boxe | Stereo |
| Tip carcasă | All-In-One |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Ecran | LED Backlit |
| Producator placa video | Intel Graphics |
| Sloturi memorie | 0 |
| Unitate optica | Fara unitate optica integrata |
| Suport DirectX | Da |
| Suport TPM | Da (FirmwareTPM 2.0) |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen2) |
| Senzor webcam | 5 mpx + IR |
| HDMI | 2 (in/out) |
| Tip Memorie | LPDDR5x |
| Putere | 2 x 3 W |
| Tehnologii | HARMAN |
| Tastatura | USB Calliope Keyboard, Luna Grey, English (UK) |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a treia generatie |
| Nucleu | Panther Lake |
| Socket procesor | 2540 |
| Tehnologie | |
| Frecventa memorie | 7467 MHz |
| Slot M.2 | 1 x M.2 pentru WLAN2 x M.2 2280 pentru stocare |
| Altele | Camera switch |
| Caracteristici | Luminozitate 350 nitiRefresh rate: 120 Hz |
| Model | ALC274 |
| Dimensiune | 613.3 x 192 x 480.75 mm |
| Sursa | 135 W |
| Model procesor | 325 |
| NPU TOPS | 47 TOPS |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |




