All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 27″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch, AMD Ryzen™ 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3), video Integrated AMD Radeon™ 660M Graphics, RAM 2x 8GB SO-DIMM DDR5-4800; Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable; Up to 16GB DDR5-4800, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , Integrated 100/1000M, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2, Bluetooth 5.2, Porturi: Rear: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; left: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 90W 89% Adapter, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC, USB Calliope Keyboard, Black, English (UK), USB Calliope Mouse, Black, 3Wx2, HARMAN, Camera: 5.0MP + IR, Luna Grey, greutate 7.1 kg, dimensiuni 611.72 x 192 x 473.16 mm, 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS, Green Certifications: ErP Lot 3/7; GREENGUARD®; RoHS / WEEE / REACH
All-in-One Consumer Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9 cu procesor AMD Ryzen
3.726,98 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| HDMI | 2 |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Greutate | 7.1 kg |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Optical | None |
| Bundled software | None |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Included Upgrade | None |
| Operating System | None |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Memory | 2x 8GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 660M Graphics |
| Card Reader | None |
| Case Color | Luna Grey |
| Base Warranty | 2-year, Courier or Carry-in |
| Pen | Pen Not Supported |
| WWAN | Non-WWAN |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optane Memory | None |
| Power Supply | 90W 89% Adapter |
| Expansion Slots | Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Stand | AIO Stand |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233-CG codec |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Wireless Charger | None |
| Form factor | AIO (27 inches) |
| Dimensions (WxDxH) | 611.72 x 192 x 473.16 mm (24.08 x 7.55 x 18.62 inches) |
| Rear Ports | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) |
| Left Ports | 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only |
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC |
| Camera | 5.0MP + IR |
| Speakers | 3Wx2, HARMAN |
| Microphone | Dual Microphone |
| Keyboard | USB Calliope Keyboard, Black, English (UK) |
| Display | 27 FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch |
| Max Memory | Up to 16GB DDR5-4800 |
| Green Certifications | ErP Lot 3/7 |
| Numar Nuclee | 6 |
| Tip display | FHD |
| Touchscreen | Nu |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip placa video | |
| USB Type A | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Webcam integrat | Da |
| Producător procesor | AMD |
| Sistem Operare AIO | Fara OS |
| Tip stocare | |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Serie placa video | Radeon |
| Diagonala display | |
| Model GPU | Radeon Graphics |
| Producator placa video | AMD |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| AIO-Screen-Size | 27" |
| AIO-CPU | AMD-RYZEN 5 |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Model procesor | 7535HS |
| Destinat pentru | |
| Max Storage Support | One drive, up to 1TB M.2 SSD |
| Copilot+ PC | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| DisplayPort | N/A |
| Memory slots | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Weight | Around 7.1 kg (15.65 lbs) |
| Sistem de operare | |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Format | |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Numar thread-uri | 12 |
| Nucleu | Rembrandt R |
| Frecventa procesor | 3.30 GHz |
| USB 3.1 | 1 |
| Culoare | |
| BLUETOOTH | 5.1 |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezoluție | 1920 x 1080 pixeli |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| PFC | Activ |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| All-in-One | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip | Integrata |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Tip Boxe | Stereo |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Tip carcasă | All-In-One |
| RJ-45 LAN | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Ecran | LED Backlit |
| Tip sloturi memorie | SO-DIMM |
| Compatibilitate DIMM | SO-DIMM |
| Slot 1 | 8 GB |
| Sursa | 90 W |
| Familie placa video | Radeon |
| Caracteristici | Luminozitate: 300 niti |
| Slot 2 | 8 GB |
| Eficienta | 89 % |
| Tehnologie | |
| Model | ALC233-CG |
| Frecventa memorie | 4800 MHz |
| Tastatura | USB Calliope Keyboard, Black, English (UK) |
| Frecventa turbo max | 4.55 GHz |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM 2.0) |
| Socket procesor | FP7 |
| Max TDP | 54 W |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon 680M |
| Suport | M.2 SSD pana la 1TB |
| Tehnologii | HARMAN Audio |
| Dimensiune | 611.72 x 192 x 473.16 mm |
| Familie Procesor | Ryzen 7 7000 Series |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Tip-C (Gen2) |
| Putere | 2x 3 W |
| Senzor webcam | 5.0MP + IR |
| Model placa video | 660M |
| Altele | Incarcator wireless integrat |
| Cache | L2 Cache: 3MBL3 Cache: 16MB |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |




