All-in-One HP ProOne 440 G9 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920×1080) Anti-Glare, Intel Core i7-13700T 16 Core (1.4 GHz, up to 4.9 GHz, 30MB), video integrat Intel UHD Graphics 770, RAM 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Intel AX211 Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.3, porturi: 1x USB Type-C 10Gbps/ 2x USB Type-A 5Gbps/ 3x USB Type-A 10Gbps/ 1x RJ-45/ 1x DP 1.4a/ 1x HDMI 1.4/ 1x headphone/microphone, 1x M.2 2230/ 1 M.2 2280 (1 M.2 slot for WLAN and 1 M.2 2280 slot for storage.), Adjustable Stand, HP 125 Black Wired Keyboard, HP 125 Black Wired Mouse, Camera 5 MP cu microfoane digitale dual-array integrate, Sursa 120W, Black, greutate 7.77Kg, Microsoft Windows 11 Pro 64, 3yw
All-in-One HP ProOne 440 G9 23.8 inch Non-Touch IPS cu
6.522,17 lei TVA inclus.
HP ProOne 440 G9 All-in-One PC, 60,5 cm (23.8″), Full HD, Intel® Core™ i7, 16 Giga Bites, 512 Giga Bites, Windows 11 Pro
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Touchscreen | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem Operare AIO | Windows 11 Pro |
| USB Type-C | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1080 (FHD) |
| Tip display | FHD |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Ecran tactil | Nu |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Tip placa video | |
| Luminozitate afişaj | 250 |
| Producator placa video | Intel |
| Tip panel | IPS |
| Webcam integrat | Da |
| Acoperire NTSC (tipică) | 72 |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Model culori RGB | NTSC |
| Serie placa video | Intel |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| USB Type A | Da |
| Gamă de culori | 72 |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Culoare | |
| Generație procesor | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Model procesor | 13700T, i7-13700T |
| Nuclee procesor | 16 |
| Model GPU | UHD 770 |
| Fire de execuție procesor (threads) | 24 |
| Frecvență boost procesor | 4,9 |
| Nuclee performanță | 8 |
| Nuclee eficiente | 8 |
| Destinat pentru | |
| Frecvență miez performance-core Max Turbo | 4,8 |
| Frecvență multi-miez Max Turbo | 3,6 |
| Copilot+ PC | N/A |
| Frecvență de bază nucleu de performanță | 1,4 |
| Frecvență bază nucleu de eficiență | 1 |
| Thunderbolt | N/A |
| Memorie cache procesor | 30 |
| Producator | HP |
| Tip procesor cache | L3 |
| Garantie | |
| Putere bază procesor | 35 |
| Putere turbo maximă | 106 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip de memorie internă | DDR4-SDRAM |
| Sloturi pentru memorii | 2 |
| Tip sloturi de memorie | SO-DIMM |
| Memorie viteza de ceas | 3200 |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 16 |
| Factor de formă memorie | DIMM/SO-DIMM |
| Capacitate totală de stocare | 512 |
| Suport media de stocare | SSD |
| Număr de discuri de stocare instalate | 1 |
| Capacitate totală SSDs | 512 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express |
| Tip stocare | |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Placă grafică | Intel® UHD Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel UHD Graphics 770 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Microfon încorporat | Da |
| Cip audio | Realtek ALC3252 |
| Cameră încorporată | Da |
| Megapixeli totali | 5 |
| WiFi | Da |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Producător controler WLAN | Intel |
| Model controller WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Tipul antenei | 2×2 |
| Ethernet LAN | Da |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Ethernet LAN | Da |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 2 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-A | 3 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 1 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 1.4 |
| DisplayPort | Da |
| Nume culoare | Jack black |
| Culoarea produsului | Negru |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Anul lansării | 2023 |
| Ţara de origine | China |
| Tipul de produs | PC all-in-one (multifuncțional) |
| Poziționare pe piață | Zilnică |
| Chipset-ul plăcii de bază | Intel Q670 |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Sistem de operare | |
| Tehnologie Intel® Turbo Boost | Da |
| HP JumpStart | Da |
| HP Support Assistant | Da |
| Segment HP | Companii |
| HP Security tools | Parolă de pornire (prin BIOS); dezactivare port SATA (prin BIOS); parolă de configurare (prin BIOS); suport pentru lacăte de șasiu și încuietori cu cablu; activare/dezactivare port serial (prin BIOS); HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; HP Sure Recover; cip de securitate încorporat Trusted Platform Module TPM 2.0 livrat cu Windows 10 (certificat Common Criteria EAL4+); HP Sure Start Gen6; HP Sure Admin; HP BIOSphere Gen6; HP Client Security Manager Gen7; HP Tamper Lock; HP Sure Run Gen5; certificat pentru platformă HP la instalarea dispozitivului |
| HP Management tools | HP BIOS Configuration Utility (descărcare); HP Client Catalog (descărcare); HP Image Assistant; kit HP de integrare și gestionare pentru Microsoft System Center Configuration Manager; HP System Software Manager (descărcare); HP Cloud Recovery; HP Driver Packs; Ivanti Management Suite (descărcare); kit de maniabilitate HP Gen 5 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 197961562903; (AKE) 197961562897; (AKS) 197961562910 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197961562903, 197961562897, 197961562910 |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 120 |
| Frecvenţa adaptorului AC | 50 – 60 |
| Voltajul de intrare pentru adaptorul AC | 100 – 240 |
| Amprentă de carbon totală (kg of CO2e) | 260 |
| Emisii de Carbon, producție (kg of CO2e) | 209 |
| Emisii de Carbon, logistică (kg of CO2e) | 8 |
| Emisii de Carbon, final ciclu de viață (kg of CO2e) | 5 |
| Total emisii de Carbon, w/o faza de utilizare (kg of CO2e) | 35 |
| Lăţime (cu stand) | 539,3 |
| Adâncime (cu stand) | 225 |
| Înălţime (cu stand) | 379,4 |
| Greutate | 7,77 |
| Greutate | 7,77 |
| Lăţime de ambalaj | 660 |
| Adâncimea de ambalaj | 240 |
| Înălţime de ambalaj | 462 |
| Greutatea pachetului | 12,7 |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 10 – 35 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 5 – 90 |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT |
| Mouse inclus | Da |
| Tastatură inclusă | Da |
| Conectivitate tastatură | Prin cablu |
| Model dispozitiv intrare | HP 125 Wired Mouse |
| Cod UNSPSC | 43211507 |
| Tip de sasiu | Multifuncțional |
| Diagonala display | |
| Ecran inclus | Da |
| Garanție producător | Garanţia limitată pentru 1 an (1/1/1) include 1 an pentru componente, manoperă şi reparaţii la sediu. Termenii şi condiţiile diferă în funcţie de ţară. Se aplică anumite restricţii şi excluderi. |
| Adresa URL a Regulamentului general privind siguranța produselor (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |






