Soluţie ideală pentru întreprinderi mici şi utilizatori cu birouri la domiciliu care imprimă frecvent, produc text şi imagini color de calitate înaltă şi reciclează.
Contează pe textul negru şi imaginile color de calitate superioară, care fac o impresie puternică pentru firmă, şi beneficiază de caracteristicile de fiabilitate, folosind cartuşele de cerneală originale HP uşor de reciclat.[1]
Contează pe textul negru şi imaginile color de calitate superioară, care fac o impresie puternică pentru firmă, şi beneficiază de caracteristicile de fiabilitate, folosind cartuşele de cerneală originale HP uşor de reciclat.[1]
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Tip culoare cerneală | Cerneală pe bază de pigment |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare cu jet de cerneală |
| Compatibilitate | Cartuşele de cerneală HP 933 funcţionează cu: HP OfficeJet 6100, 7110, 7610 |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Număr cartușe cerneală colorată | 1 |
| Volum cerneală color | 9 ml |
| Randament pagini în cerneală color | 825 pagini |
| Tipul | Original |
| Tipul de cartuş de cerneală | Productivitate Înaltă (XL) |
| Tip cerneală | Cerneală pe bază de pigment |
| Culori de imprimare | Magenta |
| Compatibilitate de marca | HP |
| Cod OEM | CN055AE |
| Ţara de origine | China, Republica Cehă, Irlanda, Singapore, Malaezia |
| Conditii de mediu | |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 90% |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -40 – 60 °C |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 5 – 35 °C |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 94 mm |
| Adâncime | 126 mm |
| Înălţime | 24 mm |
| Greutate | 30 g |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 886111615346; (BGX) 886111749034; (BGY) 886111749089 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111615346, 886111749034, 886111749089 |
| Alte caracteristici | |
| Cod UNSPSC | 44103105 |
| Detalii tehnice | |
| Conţinut pachet | 1 cartuş |
| Altă(e) declarație(ii) UE referitoare la pericole | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Date logistice | |
| Dimensiuni palet (L x l x H) | 1200 x 800 x 1702 mm |
| Produse per palet | 4800 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 120 buc. |
| Straturi per palet | 10 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 12 buc. |
| Greutate brută palet | 288 kg |
| Produse per cutie ambalaj (exterior) | 40 buc. |
| Greutate netă cutie ambalaj (exterior) | 2,24 kg |
| Stacking numărul pentru paleţi | 2 buc. |
| Produse per ambalaj (exterior) principal mai mare | 40 buc. |
| Greutate ambalaj (exterior) principal mai mare | 2,24 kg |
| Greutate brută (imperial) cutie ambalaj (exterior) | 2,24 kg (4.93 lbs) |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |



