Acest cartuș de toner negru original TN-2411 a fost proiectat pentru a oferi rezultate clare la fiecare imprimare. Compatibil cu o gamă de imprimante, cartușele noastre sunt ușor de instalat iar documentele imprimate vor rezista multă vreme.
Specificații tehnice
| Caracteristici | |
| Compatibilitate | DCP-L2512D, DCP-L2532DW, DCP-L2552DN, HL-L2312D, HL-L2352DW, HL-L2372DN, MFC-L2712DW, MFC-L2712DN, MFC-L2732DW, MFC-L2752DW |
| Cantitate per ambalaj | 1 buc. |
| Număr cartușe toner negru | 1 |
| Randament pagină toner negru | 1200 pagini |
| Tipul | Original |
| Culori de imprimare | Negru |
| Compatibilitate de marca | Brother |
| Tip livrare | Pachet simplu |
| Ţara de origine | Vietnam |
| Greutate şi dimensiuni | |
| Lățime | 121 mm |
| Adâncime | 174 mm |
| Înălţime | 353 mm |
| Greutate | 393 g |
| Alte caracteristici | |
| Tehnologia tipăririi | Imprimare laser |
| Detalii tehnice | |
| Tip palet | 800 x 1200 mm |
| Date logistice | |
| Cod Sistem Armonizat (HS) | 84439990 |
| Înălțime brută palet | 15,2 cm |
| Greutate brută palet | 106,7 kg |
| Straturi per palet | 7 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per strat palet | 6 buc. |
| Cutii ambalaj (exterior) per palet | 42 buc. |
| Produse per palet | 126 buc. |




