Dell Pro Micro QCM1250, 90 Watt A/C Adapter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+ , Intel(R) Core(TM) i7 14700T (R) (20 cores, up to 5.0GHz), 32 GB: 2 x 16 GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC, 1TB SSD, Internal Speaker, Intel vPro(R) Enterprise, Optional HDMI 2.1 Port, Trusted Platform Module (Discrete TPM Enabled), No Optical Drive, Intel(R) Wi-Fi 7 BE200, 2×2, 802.11be, Bluetooth(R) wireless card, Internal WiFi Antenna, Dell Pro Keyboard and Mouse – KM5221W – US International (QWERTY) – Black, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with SmartPower On, 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port, 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3 support) port for computers shipped with Intel Core Ultra processors, 1 x DisplayPort 1.4a (HBR2 support) for computers shipped with Intel Core 300T, i3. i5 and i7 processors, Power-adapter port: 1 x 4.5 mm DC-in port, Security-cable slot: 1 x security-cable slot (for Kensington locks), 1 x padlock ring, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 2 x M.2 2230/2280 Gen4 slots for solid-state drive, Memory slots: 2 x SODIMM slots. Memory type: DDR5, Memory speed: 4800 MT/s, 5600 MT/s, 6400 MT/s, Maximum memory configuration: 64 GB, Minimum memory configuration: 8 GB, Memory size per slot: 8 GB, 16 GB, or 32 GB, Weight: Maximum: 1.40 kg, Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Dell Pro Micro QCM1250 90 Watt A/C, Intel I7-14700T, 32GB
6.188,34 lei TVA inclus.
17 în stoc
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| Greutate | 1.16 kg |
| RAM | 32GB |
| Sistem de operare | |
| Producator placa video | Intel |
| Producător procesor | Intel |
| Tip procesor | |
| Tip stocare | |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| HDD | None |
| Format desktop | MiniPC |
| SSD | 1TB |
| Serie placa video | N/A |
| Model procesor | 14700T |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | MFF |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Numar Nuclee | 20 |
| Destinat pentru | |
| Placa video dedicata | N/A |
| Memorie maxima | 64 GB |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| USB 3.0 | 2 |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Frecventa turbo max | 5.20 GHz |
| Kensington lock | Da |
| Numar thread-uri | 28 |
| Security lock | Da |
| Suport TPM | Da |
| Frecventa procesor | 1.30 GHz |
| Familie Procesor | Intel Core i7 din a paisprezecea generatie |
| Cache | 33 MB Intel Smart Cache |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Model placa video | 770 |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| USB 2.0 | 2 |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCI Express Gen4 x4 NVMe |
| Sursa | Adaptor extern 90 W |
| Frecventa memorie | 4800 MHz |
| Monitor inclus | Nu |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Model | ALC3204 |
| Tip carcasă | Micro Form Factor |
| Dimensiune | 178 x 182 x 36 mm |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 2 Tip-C |
| Audio | 1 x combo |
| Slot M.2 | 2 x M.2 2230/2280 (stocare)1 x M.2 2230 (WiFi/BT) |
| Max TDP | 106 W |
| Mouse | DaMouse Optic Dell Pro KM5221W, Wireless, Black |
| Slot 2 | 16 GB |
| Tehnologii | Waves MaxxAudio 14 |
| Tastatura | DaTastatura Dell Pro KM5221W, Wireless, Black |
| Producator | DELL |
| Garantie |













