Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Tiny, Intel Core i3-1215U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB Intel Smart Cache, RAM 1x 8GB SODIMM DDR4-3200, 256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0, Video: Integrated Intel UHD Graphics, Optic: None, Card reader: No card reader, Integrated 100/1000M, WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201, 802.11ax 2×2, Bluethooth: BT5.2, Rear ports: 2x USB 2.0; 2x USB 3.2 Gen 2; 1x HDMI 2.1 TMDS; 1x DisplayPort 1.4; 1x Ethernet (RJ-45), Source: 65W 89% Adapter, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 2Wx1, Camera: None, Color: Black, Weight 1.11 kg, Dimensions 179 x 182.9 x 36.5 mm, Warranty: 3-year, OS: Windows 11 Pro, Romanian / English
Desktop Business Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 4 Tiny cu
1.934,28 lei TVA inclus.
100 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 256GB |
| Microsoft-OS | No |
| Display port | 1 |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 8GB |
| Sistem de operare | |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Numar Nuclee | 6 |
| Producator placa video | Intel |
| Producător procesor | Intel |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip stocare | |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| HDD | None |
| Format desktop | MiniPC |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| SSD | 256GB |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 1215U |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Tip Memorie | DDR4 |
| Destinat pentru | |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Frecventa turbo max | 4.40 GHz |
| Numar thread-uri | 8 |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| BLUETOOTH | 5.2 |
| USB 3.1 | 2 |
| Cache | 10 MB Smart Cache |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Max TDP | 55 W |
| Numar procesoare | 1 |
| Tehnologie | |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| USB 2.0 | 2 |
| Socket procesor | 1744 |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Frecventa memorie | 3200 MHz |
| Slot 1 | 8 GB |
| Eficienta | 89 % |
| Altele | Tip SSD: M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Slot M.2 | 1 x M.2 pentru SSD1 x M.2 pentru WLAN |
| Tastatura | USB Calliope Keyboard, Black, English (EU) |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen2) |
| Kensington lock | Da, 3 x 7 mm |
| Bay-uri 2.5-inch | 1 |
| Monitor inclus | Nu |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Tip carcasă | Micro Form Factor |
| Model | ALC256 |
| Tip Boxe | Mono |
| Sursa | 65 W |
| Audio | 1 x combo |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM 2.0) |
| Familie Procesor | Intel Core i3 din a doisprazecea generatie |
| Putere | 1 x 2 W |
| Dimensiune | 179 x 182.9 x 36.5 mm |
| Greutate | 1.11 kg |
| HDMI | 1 x HDMI 2.1 TMDS |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










