Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 , Intel® Core i5-14400, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 4.7GHz, E-core 1.8 / 3.5GHz, 20MB, RAM 1x 16GB UDIMM DDR5-4800, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Video: Integrated Intel® UHD Graphics 730, Optic: 9.0mm DVD±RW, Card reader: 3- in-1 Card Reader, Integrated 100/1000M, WLAN: None, Bluethooth: None, Rear ports: 4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), one supports Smart Power On; 1x HDMI® 2.1 TMDS; 1x DisplayPort™ 1.4; 1x VGA; 1x Ethernet (RJ-45); 1x line-out (3.5mm); Front Ports: 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with 15W charging; 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x microphone (3.5mm), Source: 180W 85%, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 1Wx1, Camera: None, Color: Chassis: Black, Bezel: Grey, Weight 4.2 kg, Dimensions 92.5 x 291.4 x 339.5 mm, Warranty: 1-year, Courier or Carry- in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in, OS: None
Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 , Intel® Core
3.585,76 lei TVA inclus.
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5, 2,5 GHz, Intel® Core™ i5, i5-14400, 16 Giga Bites, 1 TB, DVD±RW
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Wi-Fi | No |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| RAM | 16GB |
| Microsoft-OS | WIN 11P EDU |
| SSD capacity | 1 TB |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Storage media | SSD |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor cores | 10 |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Processor boost frequency | 4.7 GHz |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Processor threads | 16 |
| Keyboard included | Yes |
| Operating system installed | No |
| Processor frequency | 2.5 GHz |
| Cable lock slot type | Kensington |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| Mouse included | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100,1000 Mbit/s |
| Optical drive type | DVD±RW |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 730 |
| Mouse connectivity | Wired |
| Keyboard connectivity | Wired |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Line-out | Yes |
| Power Supply | 180 W |
| Number of speakers | 1 |
| Chassis type | SFF |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Processor model | i5-14400 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Producător procesor | Intel |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| HDD | None |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| Unitate optica | Da |
| BLUETOOTH | Nu |
| Wireless | Nu |
| SSD | 1TB |
| Tip | DDR5 |
| Model placa video | Intel UHD Graphics 730 |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro Edu |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Motherboard chipset | Intel B760 |
| Audio Chip | Realtek ALC623-CG |
| Destinat pentru | |
| Placa video dedicata | N/A |
| Microphone in | Yes |
| Product colour | Black |
| Audio system | High Definition Audio |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Weight | 4.2 kg |
| Product type | PC |
| Width | 92.5 mm |
| Colour name | Chassis: Black, Bezel: Grey |
| Volume | 8.2 L |
| Certification | TCO |
| Depth | 291.4 mm |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Height | 339.5 mm |
| Model procesor | 14400, i5-14400 |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | |
| Nuclee procesor | 10 |
| Fire de execuție procesor (threads) | 16 |
| Frecvență boost procesor | 4,7 |
| Frecventa procesor | 2,5 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Maximum de memorie internă | 64 |
| Tip de memorie internă | DDR5-SDRAM |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 16 |
| Sloturi pentru memorii | 2x DIMM |
| Memorie viteza de ceas | 4800 |
| Capacitate totală de stocare | 1 |
| Suport media de stocare | SSD |
| De tipul de unitate optică | DVD±RW |
| Capacitate totală SSDs | 1 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | Da |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express 4.0 |
| Tip stocare | |
| Cititor card integrat | Da |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Placă grafică | Intel® UHD Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel UHD Graphics 730 |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 100,1000 |
| WiFi | Nu |
| Număr porturi USB 2.0 | 4 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 2 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-C | 1 |
| VGA | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| DisplayPort | Da |
| Ethernet LAN | Da, Yes |
| Microfon, Jack line-in | Da |
| Line ieşire | Da |
| Port combo caști/microfon | Da |
| Tip de sasiu | SFF |
| Nume culoare | Chassis: Black, Bezel: Grey |
| Volumul | 8,2 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Culoarea produsului | Negru |
| Chipset-ul plăcii de bază | Intel B760 |
| Cip audio | Realtek ALC623-CG |
| Sistem audio | Audio de Înaltă Definiție |
| Număr de difuzoare | 1 |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Tipul de produs | PC-ul |
| Sistem de operare | |
| Sursa de alimentare | 180 |
| Certificare | TCO |
| Lățime | 92,5 |
| Adâncime | 291,4 |
| Înălţime | 339,5 |
| Greutate | 4,2 |
| Mouse inclus | Da |
| Conectivitate mouse | Prin cablu |
| Tastatură inclusă | Da |
| Conectivitate tastatură | Prin cablu |












