Dell Pro Max Tower T2 FCT2250, 1500W (80 Plus Platinum) PSU, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+ , Intel Core Ultra 9 285K (36 MB cache, 24 cores, 24 threads, 3.2 GHz to 5.7 GHz, 125W), NVIDIA RTX 5000 ADA, 32 GB GDDR6, 4 DP, 128GB: 4 x 32 GB, DDR5, 4400 MT/s, non-ECC, 2TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready, 2 x 4 TB, 5400 RPM, 3.5- inch, SATA, HDD , 8x DVD+/-RW 9.5mm RAM ODD, 3.5″ HDD/ODD Y type power cable for front access bay, No Internal Speaker, Intel vPro Enterprise, Premium CPU Air Cooler, Intel Rapid Storage Technology Driver, No Media Card Reader, Optional 5GbE LAN NIC, Intel(R) Wi-Fi 7 BE200, 2×2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth(R) 5.4 wireless card, Intel BE200 WLAN Driver, Dell Pro Keyboard and Mouse – KM5221W – US International (QWERTY) – Black, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps) Type-C port with PowerShare, 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with SmartPower, 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports, 1 x Thunderbolt4 port, 1 x USB 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps) Type-C port, Audio port: 1 x global headset jack, Video port(s): 2 x DisplayPort 1.4a HBR3 ports, Media-card reader: 1 x SD 7.0 Express-card slot (optional), Power-adapter port: 1 x power-cable connector, Security-cable slot: 1 x Kensington security-cable slot, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 3 x M.2 2230/2280 slots for solid- state drive, SATA: 3 x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard-disk drive, 1 x SATA 3.0 slot for slimline optical drive, PCIe: 1 x PEG full-height Gen5 PCIe x16 slot, 1 x full-height, half-length Gen3 x4 PCIe closed-end slot, 1 x full-height, full-length Gen4 x4 PCIe open-end slot, 1 x full- height, full-length Gen3 x4 PCIe open-end slot, Memory slots: 4 x UDIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: 4400 MT/s : 2 DIMM-2R, 4800 MT/s : 2 DIMM-1R, 5600 MT/s : 1 DIMM-1R/2R, Maximum memory configuration: 128 GB, Memory size per slot: 8 GB, 16 GB, 32 GB, Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Desktop Workstation Dell Pro Max T2 cu procesor Intel Core
44.455,04 lei TVA inclus.
5 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| VGA | Yes |
|---|---|
| Display port | 2 |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| WS-CPU | Intel-Core-i |
| WS-Format | Tower |
| Sistem de operare | |
| Format desktop | Tower |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Placa video dedicata | Dedicata |
| Tip RAM | non-ECC |
| SSD | 2TB |
| Unitate optica | Da |
| Sloturi memorie | 4 |
| Memorie RAM | 128 GB |
| HDD | 8TB |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 5000 Series |
| Tip Memorie | GDDR6 |
| Numar Nuclee | 24 |
| Interfata | SATA |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 285K |
| Destinat pentru | |
| CUDA cores | 12800 |
| Producator placa video | nVidia |
| Memorie maxima | 128 GB |
| Cache | 36 MB Intel Smart Cache |
| Capacitate SSD | 2 TB |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Versiune OS | 64 bit |
| USB 3.0 | 2 |
| Numar thread-uri | 24 |
| Kensington lock | Da |
| USB 3.1 | 2 |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Security lock | Da |
| Suport TPM | Da |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 9 din a doua serie |
| Nucleu | Arrow lake |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost, pana la 13 TOPS |
| BUS memorie | 256 bit |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| Tip Hard Disk | 3.5 inch |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| USB 2.0 | 2 |
| LAN | 1 Gbps |
| Suport OpenGL | 4.6 |
| Tip | Dedicata |
| Slot 1 | 32 GB |
| Tehnologie | |
| Socket procesor | 1851 |
| Suport Shader Model | 6.8 |
| Monitor inclus | Nu |
| Frecventa memorie | 4400 MHz |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| SATA III | 4 |
| Tip carcasă | Tower |
| Recomandat | Graphics Workstation |
| Slot 2 | 32 GB |
| Familie placa video | RTX |
| Interfata placa video | PCI Express 4.0 x16 |
| Capacitate memorie | |
| Slot 3 | 32 GB |
| Slot 4 | 32 GB |
| Model | ALC3204 |
| Model placa video | 5000 Ada Generation |
| Capacitate memorie video | 32 GB |
| Audio | 1 x combo |
| Max TDP | 250 W |
| Slot PCI Express x16 | 1x PCIe 5.0 |
| Frecventa procesor | 3.70 GHz |
| Frecventa turbo max | 5.70 GHz |
| Slot PCI Express x4 | 1 x PCIe 4.02 x PCIe 3.0 |
| Slot M.2 | 3 x M.2 2230/2280 (stocare)1 x M.2 2230 (WiFi/BT) |
| Conectori | 4 x DisplayPort 1.4 |
| Dimensiune | 438 x 387 x 187.7 mm |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 3 |
| Sursa | 1500 W Platinum |
| USB Type-C | 1 x USB4 Tip C (Thunderbolt 4)1x USB 3.2 Gen 2×2 Tip-C |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 (via USB Tip C) |
| Viteza de rotatie | 5400 RPM |
| Capacitate HDD | 2 x 4 TB |
| Greutate | 20.4 kg |
| Mouse | DaMouse Optic Dell Pro KM5221W, Wireless, Black |
| Tastatura | DaTastatura Dell Pro KM5221W, Wireless, Black |
| Altele | 9.5mm RAM ODD |
| Producator | DELL |
| Garantie |

Laptop Business HP EliteBook X G2i, cu procesor Intel Core 






