Desktop Dell Pro Max Tower T2 (FCT2250), 1500W 80 Plus Platinum PSU, Premium CPU Air Cooler, Intel Core Ultra 7 265K (20 cores, 20 threads, 30MB cache, 3.3GHz to 5.5GHz, 125W), NVIDIA(R) RTX(TM) A1000, 8GB GDDR6, 32GB, 1x32GB, DDR5, 5600MT/s, 1TB SSD TLC M.2 2280 PCIe Gen4 + 1TB SSD TLC M.2 2280 PCIe Gen4 (RAID 1), 8x DVD+/-RW, Intel Wi-Fi 7 BE200, 2×2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth 5.4 wireless card, Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W – US International, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: Front: 1 x USB 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) with PowerShare port, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) port, Rear: 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) with Smart Power On port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, Audio port: 1 x headset (headphone and microphone combo) port, Video port(s): 3 x DisplayPort 1.4a (HBR3 support) ports, 1 x HDMI 2.1 port, Power-adapter port: 280W AC adapter, 7.40 mm barrel, Security-cable slot: 1 x Kensington lock slot, 1 x padlock ring, Internal slots: Expansion slots: 2 x half-height Gen4 PCIe x8 slots (x8 and x1 electrically), M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2280 Gen4 PCIe NVMe single-sided SSD, Memory slots: 2 x SODIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: 5600 MT/s, Maximum memory configuration: 64 GB, Minimum memory configuration: 8 GB, Memory size per slot: 8 GB, 16 GB, 32 GB, Weight: Maximum: 2.54 kg (5.59 lb), Windows 11 Pro, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, Activate Microsoft 365 – 30 Day Trial.
Desktop Workstation Dell Pro Max Tower T2 cu procesor Intel
16.734,05 lei TVA inclus.
5 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Display port | 2 |
|---|---|
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| Sistem de operare | |
| Format desktop | Tower |
| Producător procesor | Intel |
| Tip stocare | |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Placa video dedicata | Dedicata |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| SSD | 2TB |
| Unitate optica | Da |
| Serie placa video | NVIDIA RTX A Series |
| Sloturi memorie | 4 |
| Tip Memorie | GDDR6 |
| CUDA cores | 2304 |
| Numar Nuclee | 20 |
| Interfata | SATA |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 265K |
| Destinat pentru | |
| Producator placa video | nVidia |
| Memorie maxima | 128 GB |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Versiune OS | 64 bit |
| USB 3.0 | 2 |
| Numar thread-uri | 20 |
| Frecventa turbo max | 5.50 GHz |
| Cache | 30 MB Intel Smart Cache |
| Capacitate memorie video | 8 GB |
| Kensington lock | Da |
| USB 3.1 | 2 |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Security lock | Da |
| Suport TPM | Da |
| Nucleu | Arrow lake |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a doua serie |
| Capacitate SSD | 2 x 1 TB |
| BUS memorie | 128 bit |
| Capacitate memorie | |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| USB 2.0 | 2 |
| LAN | 1 Gbps |
| Suport OpenGL | 4.6 |
| Interfata placa video | PCI Express 4.0 x8 |
| Slot 1 | 32 GB |
| Tehnologie | |
| Socket procesor | 1851 |
| Suport Shader Model | 6.8 |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| SATA III | 4 |
| Tip carcasă | Tower |
| Recomandat | Graphics Workstation |
| Familie placa video | RTX |
| Model | ALC3204 |
| Tip | DVD±RW |
| Audio | 1 x combo |
| Frecventa procesor | 3.90 GHz |
| Max TDP | 250 W |
| Slot PCI Express x16 | 1x PCIe 5.0 |
| Slot PCI Express x4 | 1 x PCIe 4.02 x PCIe 3.0 |
| Slot M.2 | 3 x M.2 2230/2280 (stocare)1 x M.2 2230 (WiFi/BT) |
| Altele | SlimLine 9.5 mm |
| Dimensiune | 438 x 387 x 187.7 mm |
| Greutate | 9,7 kg |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 3 |
| Sursa | 1500 W Platinum |
| USB Type-C | 1 x USB4 Tip C (Thunderbolt 4)1x USB 3.2 Gen 2×2 Tip-C |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 (via USB Tip C) |
| Conectori | 4 x Mini-DisplayPort 1.4 |
| Model placa video | A1000 |
| Mouse | DaMouse Optic Dell Pro KM5221W, Wireless, Black |
| Tastatura | DaTastatura Dell Pro KM5221W, Wireless, Black |
| NPU TOPS | 13 TOPS |
| Copilot+PC | Nu |
| Producator | DELL |
| Garantie |




