DL PRO T QCT1255 R5 8600G 16 512 W11P
DL PRO T QCT1255 R5 8600G 16 512 W11P
4.491,68 lei TVA inclus.
3 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
SKU: BTO509_QCT1255_EMEA
Categorie: Desktop
Descriere
Informații suplimentare
| Operating shock | 40 G |
|---|---|
| SSD capacity | 512 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory data transfer rate | 4800 MT/s |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 8 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| PowerShare | Yes |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating altitude | -15.2 – 3048 m |
| Non-operating altitude | -15.2 – 10668 m |
| Processor boost frequency | 5 GHz |
| SSD interface | PCI Express |
| Processor threads | 12 |
| Audio Chip | Realtek ALC3204 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cores | 6 |
| Processor family | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor cache | 16 MB |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Number of USB ports with PowerShare support | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| Processor base power | 65 W |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Number of processors installed | 1 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| DisplayPort version | 1.4a |
| Chassis type | Tower |
| Power Supply | 180 W |
| Power supply input voltage | 90 – 264 V |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Bronze |
| Display included | No |
| Operating vibration | 0.26 G |
| Non-operating vibration | 1.37 G |
| Non-operating shock | 105 G |
| Power supply input frequency | 47/63 Hz |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Processor generation | AMD Ryzen 8000 Series |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| Format desktop | Tower |
| Tip stocare | |
| Unitate optica | Nu |
| HDD | None |
| SSD | 512GB |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| BLUETOOTH | Nu |
| Wireless | Nu |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip | DDR5 |
| Producător procesor | AMD |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| Processor model | 8600G |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 760M |
| Destinat pentru | |
| PAIA version | GaBi version 1, 2024 |
| Processor frequency | 4.3 GHz |
| Trial software | McAfee Business Protection 1-year,Microsoft Office Trial |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) |
|
| Placa video dedicata | N/A |
| Motherboard chipset | AMD PRO 665 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 196 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 106.82 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 12.74 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 68.6 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 7.84 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 127.4 |
| Model placa video | AMD Radeon 760M |
| Model procesor | 8600G |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 65 °C |
| Audio system | High Definition Audio |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Width | 154 mm |
| Depth | 293 mm |
| Height | 324.3 mm |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Product type | PC |
| Weight | 6.76 kg |
| Producator | DELL |
| Garantie |


