“Imprimanta laser mono Canoni-SENSYS X 1871P , dimensiune A4,
viteza max 71ppm, rezolutie 1200x1200dpi, procesor: 1.6gHZ X 2, memorie
2Gb, Stocare: 32GB eMM(disponibil 15GB) , alimentare hartie standard:550 coli+100 manual feeder, max-4300 coli,
limbaje de printare: UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe® PostScript3
volum de printare : recomandat 4-20k pagini/luna, max 450k pagini/luna, display LCD pe 5 randuri,,
interfata USB 2.0, 10BASE-T/100 BASE-TX/1000BASE-T,
wireless,TONERUL NU ESTE INCLUS IN PACHET consumabil: T15 (42k
pagini), Optionale, 550-sheet cassette x 4 (Paper Feeder PF-J1), Barcode
Printing Kit-D1.”
"Imprimanta laser mono Canoni-SENSYS X 1871P , dimensiune A4,viteza max
8.111,14 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Greutate | 20 kg |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Colour | No |
| Internal storage capacity | 32 GB |
| Storage media | eMMC |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Internal memory | 2048 MB |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5, B6 |
| Market positioning | Home & office |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex printing mode | Auto |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Multi-Purpose tray input capacity | 100 sheets |
| Total output capacity | 500 sheets |
| Print technology | Laser |
| Total input capacity | 550 sheets |
| Time to first page (black, normal) | 4.9 s |
| Port USB | Da |
| Display | Da |
| MAXIMUM-RESOLUTION | 1200 x 1200 DPI |
| Alimentator automat: | Nu |
| Format printare: | A4 |
| Management protocols | SNMPv1, SNMPv3 |
| Rezolutie maxima | 1200 x 1200 DPI |
| Printer fonts | PCL |
| Maximum input capacity | 4300 sheets |
| Envelopes sizes | 10, C5, Com-10, DL, Monarch |
| Power consumption (printing) | 771.49 W |
| Viteza imprimare | 71ppm |
| Volum lunar imprimare | recomandat 4-20k pagini/luna, max 450k pagini/luna |
| Duplex | Da |
| Format | |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 71 ppm |
| Maximum duty cycle | 450000 pages per month |
| Page description languages | PCL 5e, PostScript 3, UFRII |
| Recommended duty cycle | 4000 – 20000 pages per month |
| Bitmap fonts | Roman |
| Non-ISO print media sizes | Legal, Letter, Oficio |
| Paper tray media weight | 60 – 135 g/m² |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-EAP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-EAP, WPA2-PSK, WPA3-EAP, WPA3-SAE |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Canon PRINT Business |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.73 kWh/week |
| Mod imprimare | Monocrom |
| Built-in processor | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black, White |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 30 °C |
| Width | 430 mm |
| Height | 370 mm |
| Weight | 20 kg |
| Control type | Buttons |
| Power consumption (max) | 1500 W |
| Power consumption (standby) | 13.69 W |
| Depth | 464 mm |
| Tehnologie de printare | Laser |
| Mod tiparire | Monocrom |
| Nivel zgomot | 55 dB (A) |
| Rezolutie la printare monocrom | 1200 x 1200 dpi |
| Tip Consumabile | Toner |
| Tava iesire hartie standard | 500 de coli |
| Retea | 10/100/1000 Mb/s |
| Wireless | 802.11 b/g/n |
| Procesor | |
| Functii disponibile | Imprimare |
| Consumabile incluse | Imprimanta este livrată cu un cartuş iniţial |
| Viteza duplex | 58.7 ipm |
| Numar copii maxim/luna | 450000 pagini |
| Numar copii recomandat/luna | 4000 – 20000 pagini |
| Timp de incalzire | Mesajul pregatit de imprimare afisat: Aprox. 2 secunde sau mai putin de la pornire |
| Sistem de operare | |
| Viteza de printare monocrom | |
| Limbaj imprimanta | UFRII (Ultra Fast Rendering), PCL5e, PCL6, Adobe PostScript3 |
| Capacitate cartuș | 5818C001AA – Cartus Toner Canon T15 Black (42000 pagini) |
| Alimentare hartie standard | 650 (Caseta: 550, Tava universala: 100) |
| Greutate mediu printare | Caseta: 60 – 135 g/m²Tava universala: 60 – 199 g/m² |
| Interfata | USB 2.0 Hi-Speed |
| Ecran LCD | LCD cu 5 linii |
| Putere Consumata | Maxim: 1500 WMod activ: aproximativ 771.49 WStandby: aproximativ 13.69 WMod inactiv: aproximativ 1 W |
| Dimensiuni echipament | 430 x 464 x 370 mm |
| Producator | CANON |
| Garantie |









