Imprimantă laser monocrom HP Pro 3002dw, Dimensiune:A4, Viteza pana la35 ppm, Calitate imprimare alb-negru (mod optim) Până la 1200 x 1200dpi ,Procesor:800 MHz, Memorie:256 MB,Limbaje de imprimare:PCL5c; PCL6;PS; PCLmS; PDF; URF; PWG; PCLm,Interfata:Ethernet 10/100 Mbps; Wireless802.11b/g/n, bandă dublă 2,4 GHz/5 GHz, Alimentare cu hartie 1 tavăprincipală; 250 de coli sau 10 plicuri,tavă ieşire de 150 coli ,Duplex.Se livreaza cu toner de 1000 pagini. Foloseste ulterior W1390A, W1390X
Imprimantă laser monocrom HP Pro 3002dw, Dimensiune:A4, Viteza pana la35
1.503,40 lei TVA inclus.
HP Imprimantă LaserJet Pro 3002dw, Alb-negru, Imprimanta pentru Firme mici şi medii, Imprimare, Wireless; Imprimare de la telefon sau tabletă; imprimare faţă-verso, Cu laser, 1200 x 1200 DPI, A4, 33 ppm, Imprimarea duplex, Gri, Alb
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Market positioning | Business |
| Ethernet LAN | Yes |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 24 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 10 |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Colour | No |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 13 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 87 |
| Processor frequency | 800 MHz |
| Cabling technology | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Internal memory | 256 MB |
| Printing colours | Black |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex printing mode | Auto |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Total input capacity | 250 sheets |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Photo paper sizes (imperial) | 9×13,10×15 |
| Print technology | Laser |
| Maximum number of input trays | 1 |
| Photo paper sizes | 10×15 cm |
| Number of print cartridges | 1 |
| Secure printing | Yes |
| Total output capacity | 150 sheets |
| Sound pressure level (printing) | 53 dB |
| Print resolution black | 1200 x 1200 DPI |
| HP segment | Small medium business |
| Maximum input capacity | 250 sheets |
| ISO C-series sizes (C0...C9) | C5, C6 |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 10 |
| Maximum duty cycle | 50000 pages per month |
| Viteza imprimare | 31-40 ppm |
| Rezolutie maxima | 1200 x 1200 DPI |
| Alimentator automat: | Nu |
| Port USB | Da |
| Display | Nu |
| Format printare: | A4 |
| Interfata | USB + LAN + WAN |
| Volum lunar imprimare | peste 20.001 de pagini |
| MAXIMUM-RESOLUTION | 1200 x 1200 DPI |
| Maximum output capacity | 150 sheets |
| Paper tray 1 input capacity | 250 sheets |
| Paper tray media weight | 60 – 163 g/m² |
| Other operating systems supported | Linux |
| Recommended humidity operating range | 30 – 70% |
| Maximum internal memory | 256 MB |
| Envelopes sizes | B5, C5, C6, DL |
| Custom media width | 76 – 216 mm |
| Custom media length | 127 – 356 mm |
| Sustainable technologies and materials | Mercury free |
| Printer fonts | Scalable, TrueType |
| Duplex print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 20 ppm |
| Power consumption (PowerSave) | 0.06 W |
| Power consumption (off) | 0.06 W |
| Master (outer) cases per pallet layer | 9 pc(s) |
| Warm-up time | 55 s |
| Page description languages | PCL 5c, PCL 6, URF, PWG, PCLmS, PCLm, PDF |
| Recommended duty cycle | 350 – 2500 pages per month |
| Paper tray media types | Cut sheet, Envelopes, Glossy paper, Labels, Plain paper, Postcard |
| Maximum print size | 207 x 348 mm |
| Non-ISO print media sizes | Oficio, 16K, L |
| JIS B-series sizes (B0...B9) | B6 |
| Sound power level (printing) | 6.5 dB |
| Power consumption (printing) | 484 W |
| Power consumption (ready) | 2.93 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.387 kWh/week |
| Sustainability certificates | Blue Angel |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 130 |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 1000 x 2015 mm |
| Included cartridge capacity (black) | 1000 pages |
| Pallet gross weight | 362.5 g |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABT) 195122490829; (ABY) 195122490836; (B19) 195122490874; (BAZ) 195122490898 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122490829, 195122490836, 195122490874, 195122490898 |
| Acoustic power emissions (ready) | 32 dB |
| Acoustic pressure emissions bystander (ready) | 14 dB |
| Duplex | Automatic |
| Printer Format | A4 |
| Printer Interface | USB+LAN+WLAN |
| Monthly-Volume | max-25.000pgs |
| Mod imprimare | Monocrom |
| Built-in processor | Yes |
| Direct printing | Yes |
| Cables included | AC |
| Built-in display | No |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Sustainability compliance | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Country of origin | Vietnam |
| Control type | Buttons |
| Product colour | Grey, White |
| AC input voltage | 110 – 240 V |
| Products per pallet | 36 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 32.5 °C |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Package weight | 9.8 kg |
| Weight | 7.5 kg |
| Doesn't contain | Mercury |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Package depth | 278 mm |
| Package width | 438 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8443321010 |
| Depth | 398.2 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Height | 216.2 mm |
| Package height | 466 mm |
| Width | 367 mm |
| Producator | HP |
| Garantie |










