Laptop Business ASUS ExpertBook B9, B9403CVAR-KM1350X, 14.0-inch, WQXGA+(2880 x 1800) 16:10, Intel® Core™ 7 Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache,up to 5.4 GHz, 10 Cores), Intel® Graphics, 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4 ,LPDDR5X 32GB, 2TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD, 90Hz ,400nits, Glossy display, 1080p FHD camera with IR function to supportWindows Hello, With privacy shutter, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2+ Bluetooth® 5.3 Wireless Card, Support NumberPad,FingerPrint, I/OPorts:1x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4 ,supports display / power delivery, 1x micro HDMI (RJ45 lan), 1x HDMI 2.1TMDS, 1x 3.5mm Combo Audio Jack,Smart Amp Technology, Built-in speaker,Built-in array microphone, harman/kardon (Mainstream), Backlit ChicletKeyboard 1-Zone RGB without Num-key, Dimension: 31.10 x 21.50 x 1.57 ~1.69 cm (12.24″ x 8.46″ x 0.62″ ~ 0.67″), Weight: 1.30 kg (2.87 lbs), USMIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, IR webcam withWindows Hello support, McAfee®, Microsoft Pluton security processor,Trusted Platform Module (Firmware TPM), Aluminum, Neutral Black, Nopreinstalled OS, 3Y PUR
Laptop Business ASUS ExpertBook B9 OLED, cu procesor Intel Core
10.205,32 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-Format | Regular |
|---|---|
| Culoare | |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-CPU | Intel-Core-i7 |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Memorie RAM | 32 GB |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Refresh rate | 90 Hz |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Thunderbolt | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| Sistem de operare | |
| Rezoluție | 2880 x 1800 |
| Model procesor | 150U |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| _old2_Capacitate stocare | 1TB-5TB |
| Model placa video | Intel UHD Integrated Graphics |
| Capacitate stocare | 2TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD |
| Copilot+ PC | N/A |
| Tip procesor | |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Camera Web | FHD |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Capacitate SSD | 2 TB |
| RJ-45 | 1 |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| DisplayPort | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Numar celule | 3 |
| Alimentator | 65 W |
| Cititor amprenta | Da |
| Tastatura | Chiclet |
| Layout tastatura | English |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Tehnologie | |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Nr. sloturi | 0 |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Numar thread-uri | 12 |
| Putere maxima disipata | 55 W |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM) |
| Rezolutie display | 2880 x 1800 pixeli |
| Luminozitate | 400 niti |
| Putere_ | 63 Whr |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Placa Video | Intel Graphics |
| USB 3.1 | 1 |
| Tehnologii Audio | Dolby AtmosSmart Amp Technology |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| USB-C | 2 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Rata Refresh | 90 Hz |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| Numar Nuclee | 10 |
| Retea | 1 Gbps |
| Kensington lock | Kensington Nano Security Slot (6 x 2.5mm) |
| Familie Procesor | Intel Core 7 din prima generatie |
| Alte specificatii | DCI-P3: 100%Pantone ValidatedScreen-to-body ratio: 90 % |
| Tip SSD | M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Functii camera Web | 1080p + IR cu Privacy Shutter |
| Greutate | 0.99 kg |
| Dimensiuni | 311.0 x 215.0 x 15.7 – 16.9 mm |
| Accesorii incluse | Adaptor micro HDMI la RJ45 Ethernet gigabitHusaIncarcatorDocumentatie |
| Frecventa turbo max | 5.40 GHz |
| Putere | 63 Whr |
| Frecventa procesor | 5.4 GHz |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | N/A |
| Producator | ASUS |
| Garantie |











