Laptop DELL PRO 14 Plus, 14″, Non-Touch, FHD+, 300 nit, 45% NTSC, Anti- Glare, 5MP+IR Cam, 5G capable, 5G – Qualcomm Snapdragon X72 Global 5G Modem (DW5934e), eSIM capable, 5MP HDR + IR Camera with Presence Detection, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone, Fingerprint Reader, Smart Card Reader with NFC, Control Vault 3+, No RJ-45, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 268V vPro(R) (48 TOPS NPU, 8 cores, up to 5.0 GHz), Integrated Intel Arc graphics, 32 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard), 1 TB TLC SSD, Intel Wi-Fi 7 BE201, 2×2, 802.11be, Bluetooth 5.4 wireless card, Intel(R) BE201 WLAN Driver, 100W AC adapter, USB Type C, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, Long Life Cycle, 3-year limited hardware warranty, English International backlit Copilot key keyboard, External ports: Network port Not applicable, USB ports: 2 x Thunderbolt4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 port, Audio port: 1 x Global headset jack, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 TMDS, Media-card reader: 1 x smart card reader slot (optional), Power-adapter port: Supported through USB-C, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped security slot, SIM-card slot: Nano-SIM card slot (optional), Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 or M.2 2280 solid state drive slot, 1 x M.2 3052 for WWAN slot (optional), Clamshell 400 nits non-touch Front height: 19.78 mm (0.78 in.) , Rear height: 19.77 mm (0.78 in.), Maximum height: 19.95 mm (0.79 in), Width: 224 mm (8.82 in.), Depth: 313.50 mm (12.34in.), Weight: 1.40 kg (3.09 lb) , Clamshell 300 nits non-touch and 300 nits touch: Front height: 19.5 mm (0.77 in), Rear height : 19.98 mm (0.79 in), Maximum height: 21.2 mm (0.83 in), Width: 224 mm (8.82 in.), Depth: 313.50 mm (12.34 in.), Weight: 1.53 kg (3.37 lb), 2-in-1 300 nits touch: Front height: 19.92 mm (0.78 in), Rear height: 20.17 mm (0.79 in), Maximum height : 20.25 mm (0.80 in), Width: 224 mm (8.82 in.), Depth: 313.50 mm (12.34 in.), Weight: 1.55 kg (3.43 lb), Windows 11 Pro, Copilot+ PC, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Laptop Business Dell Pro 14 Plus, cu procesor Intel Core
11.477,41 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Tip display | IPS |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Conectivitate: | |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| Tip procesor | |
| Conectivitate celulara | 5G |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Model placa video | Intel Arc Graphics |
| Greutate | 1.40 kg (3.09 lb) |
| Copilot+ PC | Da |
| Capacitate stocare | 1 TB TLC SSD |
| Model procesor | 268V |
| Luminozitate | 300 niti |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Suport DirectX 12 | Da |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Tehnologie Baterie | Lithium-ion |
| Parola Bios | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Placa Video | Intel |
| Serie video | Arc Graphics |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | 2x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Numar celule | 3 |
| Cititor amprenta | Da |
| Layout tastatura | English International |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Nr. sloturi | 0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Tastatura numerica | Nu |
| Smart card reader | Da |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Numar thread-uri | 8 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Putere boxe | 2 x 2W |
| Kensington lock | Da |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Putere_ | 55 Whr |
| 4G | Da |
| Parola HDD/SSD | Da |
| 3G | Da |
| Tastatura | Tasta dedicata AI79 taste |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Nucleu | Lunar Lake |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc Graphics 140V |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Putere maxima disipata | 37 W |
| Model video | 140V |
| Frecvență | 8533 MHz |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Tip SSD | M.2 PCIe Gen 4 NVMe TLC |
| Camera Web | 5 MP |
| Functii camera Web | HDR + IR Camera with Presence Detection, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter |
| Tehnologii Audio | Cirrus Logic |
| 5G | DaQualcomm Snapdragon X72 Global 5G Modem (DW5934e) |
| Dimensiuni | 313.5 x 224 x 19.95 mm |
| Frecventa turbo max | 5.00 GHz |
| Putere | 55 Whr |
| Tehnologie | |
| Frecventa procesor | 5.0 GHz |
| NPU TOPS | 48 |
| Copilot+PC | Da |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Serie placa video | Arc |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 140V |
| Producator | DELL |
| Garantie |










