Laptop DELL PRO 16 Plus PB16250, 16″, Non-Touch, FHD+, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, 5MP+IR Cam, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Fingerprint Reader, Smart Card Reader with NFC, Control Vault 3+, includes RJ-45, Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265U vPro(R) (12 TOPS NPU, 12 cores, up to 5.3 GHz), Integrated Intel graphics, 64 GB: 2 x 32 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel Core processors), 1 TB TLC SSD, Intel Wi-Fi 6E AX211, 2×2, 802.11ax, Bluetooth 5.3 card, Intel(R) AX211 WLAN Driver, 100W AC adapter, USB Type C, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English US backlit Copilot key keyboard with numeric keypad, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 2 x Thunderbolt 4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 port, Audio port: 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 Transition-minimized differential signaling (TMDS) port, Media-card reader: 1 x smart card reader slot (optional), Power-adapter port: Supported through the USB Type-C port, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped security slot, SD card slot: 1 x microSD-card slot, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot or M.2 2280 slot for solid state drive, 1 x M.2 3052 slot for WWAN (optional), 1 x M.2 2230 slot for WLAN, Memory slots: 2 x SODIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: Intel Core Ultra 5/7: 5600 MT/s, Intel Core 3/5/7: 5200 MT/s, Maximum memory configuration: 64 GB, Minimum memory configuration: 8 GB, Weight: 1.85 kg (4.08 lb) – minimum, Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Laptop Business Dell Pro 16 Plus PB16250, cu procesor Intel
13.388,75 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 64GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| Tip procesor | |
| USB 3.1 | Da |
| Refresh rate | N/A |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Numar Nuclee | 12 |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 265U |
| Frecvență | 5600 MHz |
| Greutate | 1.84 kg |
| Luminozitate | 300 niti |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Capacitate memorie RAM | 64 GB |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| Nr. sloturi ocupate | 2 |
| Iesire audio | 1x Combo |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Tehnologie Baterie | Lithium-ion |
| Parola Bios | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | 2x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Numar celule | 3 |
| Cititor amprenta | Da |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Layout tastatura | English US |
| Tehnologie | |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Putere boxe | 2 x 2W |
| Kensington lock | Da |
| Card Reader | DaMicroSD |
| Numar thread-uri | 14 |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Putere maxima disipata | 57 W |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Alimentator | 100 W USB Tip C |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Tehnologie de fabricatie | 5 nm |
| Retea | 1 Gbps |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Tip SSD | M.2 PCIe Gen 4 NVMe TLC |
| Camera Web | 5 MP |
| Tehnologii Audio | Cirrus Logic |
| Dimensiuni | 358 x 251 x 21.35 mm |
| Tastatura | Tasta dedicata AI |
| Cache | 12 MB |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost, pana la 12 TOPS |
| Functii camera Web | HDRIRTemporal Noise ReductionCamera Shutter |
| Frecventa turbo max | 5.30 GHz |
| Nucleu | Arrow lake |
| Tip display | LED backlight Anti-Glare |
| Putere | 55 Whr |
| Frecventa procesor | 5.3 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Producator | DELL |
| Garantie |










