Laptop HP EliteBook X G1a, 14.0 inch WUXGA (1920×1200) UWVA Anti-Glare IR 400 nits, AMD Ryzen AI 5 PRO 340 6 Core (up to 4.8 GHz, 16MB)- 50 TOPS, video integrat AMD Radeon Graphics, RAM 32 GB LPDDR5x 8533 MT/s, SSD 1TB PCIe NVMe, no ODD, Audio by Poly Studio, 4 difuzoare stereo cu amplificatoare discrete, Webcam HD 5MP IR, WLAN Mediatek MT7925 Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Fingerprint Sensor, WNC XRAV-1 NFC, Porturi: 2x Thunderbolt 4 Type-C 40Gb/s (Power Delivery, DisplayPort 2.1)/1x Thunderbolt Type-C 10Gb/s (Power Delivery, DisplayPort 2.1) / 1x USB Type-A 10Gb/s(powered)/ 1 HDMI 2.1/ 1x headphone/microphone, adaptor 100W USB-C, Baterie 4 celule XL-Long Life 74.5 Whr Fast Charge, Tastatura HP Soft Grey iluminata rezistenta la stropire, Silver, Greutate 1.49 kg, Dimensiuni 31.22 x 21.46 x 0.92 cm, Windows 11 Pro 64bit NextGen Standard, Next Gen AI PC & Copilot+ PC, 1yw
Laptop Business HP EliteBook X G1a, cu procesor Ryzen AI
13.447,84 lei TVA inclus.
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| NB-Format | Ultrabook |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Password protection | Yes |
| HDMI | Da |
| Form factor | Clamshell |
| Memory form factor | On-board |
| Front camera | Yes |
| Keyboard backlit | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 – 240 V |
| Panel type | IPS |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| On-board graphics card | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Antenna type | 2×2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Number of built-in speakers | 4 |
| Colour gamut | 100% |
| Internal memory type | LPDDR5x-SDRAM |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Accelerometer | Yes |
| Hall sensor | Yes |
| Market positioning | Premium |
| Original brand name | HP |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| RGB colour space | sRGB |
| Processor threads | 12 |
| Pointing device | Clickpad |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, TCO |
| Processor cache type | L3 |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Temperature sensor | Yes |
| Input device model | HP Premium Keyboard |
| HP segment | Business |
| Processor cores | 6 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor cache | 16 MB |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Height (rear) | 1.31 cm |
| Password protection type | BIOS, Power on |
| Keyboard included | Yes |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 5 |
| Resolution | WUXGA |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Luminozitate | 400 nt |
| Conectivitate: | |
| Sistem de operare | |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| Producător procesor | AMD |
| Model placa video | AMD Radeon Graphics |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| WLAN controller manufacturer | MediaTek |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| USB Type-C | Da |
| Tip display | WVA |
| Greutate | 1.49 kg |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | AMD |
| WLAN controller model | MediaTek MT7925 |
| Destinat pentru | |
| Neural processor unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| NPU performance up to | 50 TOPs |
| Diagonala display | |
| Memory clock speed | 8533 MHz |
| Battery capacity | 74.5 Wh |
| Height (front) | 9.2 mm |
| Copilot+ PC | Da |
| Processor model | 340 |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 840M |
| Memory layout (slots x size) | Not available |
| Model procesor | 340 |
| Capacitate stocare | 1TB SSD PCIe NVMe |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Microphone in | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Touchscreen | No |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Display diagonal | 35.6 cm (14) |
| Display diagonal (metric) | 35.6 cm |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Number of battery cells | 4 |
| Product type | Laptop |
| Country of origin | China, Thailand |
| Width | 312.2 mm |
| Depth | 214.6 mm |
| Colour name | Glacier silver |
| HD type | WUXGA |
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Tip procesor | |
| Compliance certificates | CECP, GS mark, CCC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Keyboard colour name | Soft gray |
| Frecventa procesor | 4.8 GHz |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Serie placa video | Radeon |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 840M |
| Producator | HP |
| Garantie |










