Laptop HP EliteBook X G2i, 14.0 inch 2.8K (2880×1800) OLED LBL 500 nits IR, 120Hz, Intel Core Ultra X7 358H 16-core (1.9GHz up to 4.8GHz, 18MB)- 50 TOPS, video integrat Intel ARC B390 Graphics , RAM 32 GB LPDDR5x 9600 MT/s, SSD 1TB PCIe TLC M.2, no ODD, Audio by Poly Studio, patru difuzoare stereo cu microfon AI noise reduction, Webcam AI 5MP+IR, WLAN Intel BE211 Wi-Fi 7, Bluetooth 6.0, Fingerprint Sensor, WNC XRAV-1 NFC, Porturi: 2x Thunderbolt 4 Type-C 40Gb/s (Power Delivery, DisplayPort 2.1)/1x USB Type-C 10Gb/s (Power Delivery, DisplayPort 1.4) / 1x USB Type-A 5Gb/s(powered)/ 1 HDMI 2.1/ 1x headphone/microphone, adaptor 100W USB-C GaN, Baterie 6 celule 68 Wh Long Life, Tastatura HP Premium iluminata rezistenta la stropire, Eclipse Gray, Greutate 0.99 Kg, Dimensiuni 31.27 x 21.70 x 7.9 cm, Windows 11 Pro 64bit, Next Gen AI PC & Copilot+ PC, 1yw
Laptop Business HP EliteBook X G2i, cu procesor Intel Core
15.391,13 lei TVA inclus.
1 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| NB-Format | Ultrabook |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Password protection | Yes |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Luminozitate | 500 nt |
| Thunderbolt | Da |
| Form factor | Clamshell |
| LED backlight | Yes |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Memory form factor | On-board |
| Pointing device | Trackpad |
| Keyboard backlit | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 – 240 V |
| USB 3.1 | Da |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Number of microphones | 2 |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Number of built-in speakers | 4 |
| Colour gamut | 100% |
| Processor cores | 16 |
| Internal memory type | LPDDR5x-SDRAM |
| On-board graphics card family | Intel Arc Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Gyroscope | Yes |
| Hall sensor | Yes |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Market positioning | Premium |
| Original brand name | HP |
| Non-ECC | Yes |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, TCO |
| Rezoluție | 2880 x 1800 |
| Processor cache type | L3 |
| Temperature sensor | Yes |
| Input device model | HP Premium Keyboard |
| HP segment | Business |
| Processor cache | 18 MB |
| Processor threads | 16 |
| Password protection type | BIOS, Power on |
| Panel type | OLED |
| Keyboard included | Yes |
| Battery capacity | 68 Wh |
| Intel® vPro™ Platform Eligibility | No |
| Touchscreen | Nu |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate: | |
| Sistem de operare | |
| Camera Web | Full HD |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Refresh rate | 120 Hz |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Resolution | WUXGA |
| Producător procesor | Intel |
| Tip display | OLED |
| Tip procesor | |
| DCI-P3 coverage | 100% |
| Destinat pentru | |
| NPU performance up to | 50 TOPs |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | Da |
| Memory layout (slots x size) | Not available |
| BLUETOOTH | Yes |
| Display diagonal | 35.6 cm (14) |
| Display diagonal (metric) | 35.6 cm |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Display resolution | 2880 x 1800 pixels |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Product type | Laptop |
| Number of battery cells | 6 |
| HD type | 3K |
| Intel® Turbo Boost Technology | Yes |
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Depth | 217 mm |
| Compliance certificates | CCC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Frecventa procesor | 4.8 GHz |
| NB-CPU | X7-358H |
| Model procesor | 358H |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Serie placa video | Arc |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Processor family | Intel Core Ultra X7 |
| Processor model | 358H |
| Memory clock speed | 9600 MHz |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | B390 |
| Colour name | Eclipse gray magnesium |
| Keyboard colour name | Eclipse gray |
| Width | 312.7 mm |
| QA_Test_feature_for_test | PC |
| Producator | HP |
| Garantie |










