Laptop Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (Intel); 16″ WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz; Intel® Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB; Video Integrated Intel® Graphics; RAM 1x 32GB SO-DIMM DDR5-5600; 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Optical: no ODD; No card reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN, Camera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2×2; Bluetooth 5.3, WWAN (3G/4G): Non-WWAN, Fingerprint: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Ports: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On; 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2×2), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4; 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 65W USB-C® (3- pin);Battery Integrated 64Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Black;Weight Starting at 1.63 kg; Dimensions 356 x 249 x 10.1/17.05 (front/rear), 21.15 (maximum) mm; 14.01 x 9.80 x 0.40/0.67 (front/rear), 0.83 (maximum) inches, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Windchill (CPN), OS: None
Laptop Business Lenovo ThinkPad E16 Gen 3, cu procesor Intel
6.674,44 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Resolution | WUXGA |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Thunderbolt | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| NB-CPU | Intel Core 7 |
| Diagonala display | |
| Copilot+ PC | N/A |
| Capacitate stocare | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal |
| Frecvență | 5600 MHz |
| Tip procesor | |
| Luminozitate | 300 niti |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Thunderbolt 4 | 1 (via USB 4 Tip-C) |
| Camera Web | FHD |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| Nr. sloturi ocupate | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Cache | 24 MB Smart Cache |
| Putere maxima disipata | 115 W |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Numar thread-uri | 16 |
| USB 3.0 | 1 |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Kensington lock | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Alte specificatii | 45% NTSC |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| USB 3.1 | 1 |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Numar Nuclee | 10 |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Retea | 1 Gbps |
| Functii camera Web | 1080p + IR Hybrid cu Privacy Shutter |
| Familie Procesor | Intel Core 7 din a doua serie |
| Tehnologii Audio | Dolby Atmosaudio by HARMAN |
| Alimentator | 65 W via USB Tip-C (3-pin) |
| Intrare audio | 1 x Combo |
| Cititor amprenta | Da, Touch Style, Match-on-Chip, integrat in butonul Power |
| USB-C | 1 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery 3.1 / DisplayPort 2.1)1 x USB 3.2 Tip-C (Gen2x2) (Power Delivery 3.1 / DisplayPort 1.4) |
| Putere_ | 64 Wh |
| Greutate | 16.3 kg |
| Dimensiuni | 356 x 249 x 10.1/17.05 – 21.15 mm |
| Suport TPM | Da (Discrete TPM 2.0) |
| Frecventa turbo max | 5.20 GHz |
| Layout tastatura | English (EU) |
| Putere | 64 Wh |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Tehnologie | |
| Sistem de operare | |
| Model procesor | 240H |
| Frecventa procesor | 5.2 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | N/A |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










