Laptop ThinkPad L14 Gen 6 (AMD); 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 400nits Anti- glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5; AMD Ryzen™ 7 PRO 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3); Video Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics; RAM 1x 32GB SODIMM DDR5-5600; 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Optical: no ODD; No Card Reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos®, Camera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2×2; Bluetooth 5.4, WWAN (3G/4G): WWAN Upgradable to 4G, Fingerprint: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB- A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4a; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 65W USB-C® (3-pin);Battery Integrated 57Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Black;Weight Starting at 1.38 kg; Dimensions 313.7 x 226 x 11.39/17.31 (front/rear), 22.9 (maximum) mm;; 12.35 x 8.90 x 0.45/0.68 (front/rear), 0.90 (maximum) inches, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in; 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in ESS (CPN), OS: Windows® 11 Pro, Romanian / English
Laptop Business Lenovo ThinkPad L14 Gen 6, cu procesor AMD
11.393,08 lei TVA inclus.
11 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.1 | Da |
| Producator placa video | AMD |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Cititor amprente | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate: | |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Conectivitate celulara | 4G |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Resolution | WUXGA |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 7 |
| Tip display | IPS |
| Tastatura iluminata | Da |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | AMD |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Greutate | 1.38 kg |
| Frecvență | 5600 MHz |
| Model procesor | 250 |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| RJ-45 | 1 |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| DisplayPort | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Numar thread-uri | 16 |
| Placa Video | AMD |
| Serie video | Radeon Graphics |
| USB 2.0 | 1 |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Tastatura numerica | Nu |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Smart card reader | Da |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Luminozitate | 400 niti |
| Caracteristici speciale | MIL-STD-810H military test passed |
| Versiune OS | 64 bit – limba Romana/Engleza |
| Kensington lock | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| USB-C | 2 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din plastic |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Putere maxima disipata | 28 W |
| Tehnologii Audio | Dolby Audio |
| Frecventa turbo max | 5.10 GHz |
| Retea | 1 Gbps |
| Nucleu | Hawk Point |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon 780M Graphics |
| Cip AI integrat | AMD Ryzen AI |
| Tehnologie de fabricatie | 4 nm FinFET |
| Alimentator | 65 W USB Tip-C (3-pin) |
| Intrare audio | 1 x Combo |
| Cititor amprenta | Da, Touch Style, Match-on-Chip, integrat in butonul Power |
| Camera Web | 5.0 MP |
| Tip SSD | M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Cache | L2 Cache: 8 MBL3 Cache: 16 MB |
| Model video | 780M |
| Functii camera Web | IR Discrete cu Privacy Shutter |
| Alte specificatii | 45% NTSC, DBEF5 |
| Suport TPM | Da (Discrete TPM 2.0) |
| Layout tastatura | English (EU) |
| Putere | 57 Wh |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Tehnologie | |
| Frecventa procesor | 5.1 GHz |
| NPU TOPS | 16 TOPS |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | Radeon |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Dimensiuni | 313.7 x 226 x 11.39/17.31 – 22.9 mm |
| Familie Procesor | Ryzen 7 PRO 200 Series |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 780M |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |










