Laptop Acer Aspire 16 AI OLED A16-52M-57KN, 16 inches (40.64 cm), Acer CineCrystal™ WUXGA+ OLED 120Hz display with 100% DCI-P3 / Adobe RGB color space, 2048 x 1280, 16:10, Intel® Core™ Ultra 5 processor 226V, 2.1 GHz base clock (Up to 4.5 GHz max. performance clock rate), 8 MB Intel® Smart Cache, 4 Performance-cores + 4 Low-power Efficient-cores / 8 Threads, Intel® AI Boost (up to 40 TOPS), video Intel® Arc™ Graphics 130V, RAM 16 GB LPDDR5X (1 x 16 GB LPDDR5X (Onboard)), Onboard RAM (not replaceable or expandable), SSD 1TB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, MicroSD Card reader, Two built-in stereo speakers, three built-in microphones, FHD Webcam, No LAN, WLAN WIFI 7, Bluetooth 5.4, No Fingerprint reader, Porturi: 2x (2x Type-A Gen 2 (1x with Power-Off USB Charging)), Thunderbolt™ 4 (via USB Type-C), 2x (Type-C), 1x HDMI® 2.1, Displayport via USB Type-C, No Ethernet (RJ-45), 1x speaker/headphone/l ine-out (supports headsets with built-in microphone), USB Type-C 65W power adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion battery (3 cells / 65Wh), Up to 17 hours (based on MobileMark® 2025 test results), Backlit keyboard, Steel Gray, Greutate 1.49 kg, Dimensiuni 354.90 x 250.10 x 15.90 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
Laptop Consumer Acer Aspire 16 AI A16-52M-57KN, cu procesor Intel
4.674,52 lei TVA inclus.
2 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-CPU | ULTRA 5 |
| Resolution | WUXGA |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Jack Audio | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Conectivitate: | |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Tip display | OLED |
| Tip procesor | |
| USB Type-C | Da |
| Greutate | 1.49 kg |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1TB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) |
| Rezoluție | 2048 x 1280 |
| Model placa video | Intel Arc Graphics 130V |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 226V |
| Camera Web | FHD |
| Suport DirectX 12 | Da |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Placa Video | Intel |
| Serie video | Arc Graphics |
| Slot M.2 | Da |
| DisplayPort | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Numar celule | 3 |
| Layout tastatura | English |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Nr. sloturi | 0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Functii camera Web | 1080p |
| Numar thread-uri | 8 |
| Alimentator | 65 W via USB Tip-C |
| USB 3.1 | 2 |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Luminozitate | 400 niti |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| USB-C | 2 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| Microfon integrat | Triple Array |
| Nucleu | Lunar Lake |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Putere maxima disipata | 37 W |
| Card Reader | Da, MicroSD |
| Tip SSD | PCIe Gen4 NVMe |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a doua serie |
| Cache | 8 MB |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc Graphics 130V |
| Tehnologie | |
| Rezolutie display | 2048 x 1280 pixeli |
| Model video | 130V |
| Alte specificatii | 100% DCI-P3 / Adobe-RGB |
| Putere_ | 65 Whr |
| Autonomie de lucru | Pana la 17 ore (MobileMark 2025 test results) |
| Dimensiuni | 354.90 x 250.10 x 15.90 mm |
| Memorie Integrata | 16 GB |
| Frecventa turbo max | 4.50 GHz |
| Putere | 65 Whr |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Sistem de operare | |
| Frecventa procesor | 4.5 GHz |
| NPU TOPS | 40 |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Serie placa video | Arc |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 130V |
| Producator | ACER |
| Garantie |










