Laptop Acer Aspire 16 AI OLED A16-61M-R3GS, 16 inches (40,64 cm), Acer CineCrystal™ WUXGA+ OLED 120Hz display with 100% DCI-P3 / Adobe RGB color space, 2048 x 1280, 16:10, AMD Ryzen™ AI 5 340 Processor, 2.0 GHz base clock (Up to 4.8 GHz max. performance clock rate), 16MB, 6 / 12, AMD Ryzen™ AI (Up to 50 TOPS), video AMD Radeon™ 840M, RAM 16 GB LPDDR5X RAM (1 x 16 GB LPDDR5X RAM), Onboard RAM (not replaceable or expandable), SSD 512 GB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, MicroSD Card reader, Two built-in stereo speakers, three built-in microphones, FHD Webcam, No LAN, WLAN Wi-Fi 6E (802.11 ax), Bluetooth® 5.3, No Fingerprint reader, Porturi: 2x (2x Type-A Gen 1 (1x with Power-Off USB Charging)); 2x (USB Type-C); 1x (HDMI 2.1); Displayport via USB Type-C; No Ethernet (RJ-45); 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 100W power adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion battery (3 cells / 65Wh), TBD, Backlit keyboard, Steel Gray, Greutate 1.49 kg, Dimensiuni 354.9 x 250.1 x 15.9 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
Laptop Consumer Acer Aspire 16 AI A16-61M-R3GS, cu procesor Ryzen
4.022,14 lei TVA inclus.
4 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 5 |
| Resolution | WUXGA |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.0 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Da |
| USB 3.2 | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Producător procesor | AMD |
| Tip display | OLED |
| USB Type-C | Da |
| Greutate | 1.49 kg |
| Numar Nuclee | 6 |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | AMD |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 512 GB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) |
| Rezoluție | 2048 x 1280 |
| Copilot+ PC | Da |
| Model placa video | AMD Radeon 840M |
| Tip procesor | |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Camera Web | FHD |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Tastatura numerica | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Slot M.2 | Da |
| Numar celule | 3 |
| Layout tastatura | English |
| Placa Video | AMD |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| Memorie maxima | 16 GB |
| Nr. sloturi | 0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Functii camera Web | 1080p |
| Numar thread-uri | 12 |
| Alimentator | 65 W via USB Tip-C |
| USB 3.1 | 2 |
| Luminozitate | 400 niti |
| Serie video | Radeon |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tehnologie Baterie | Li-Ion |
| Putere maxima disipata | 28 W |
| Microfon integrat | Triple Array |
| Tehnologie de fabricatie | 4 nm |
| Cip AI integrat | AMD Ryzen AI |
| Card Reader | Da, MicroSD |
| Tip SSD | PCIe Gen4 NVMe |
| Tehnologie | |
| Rezolutie display | 2048 x 1280 pixeli |
| Putere_ | 65 Whr |
| Dimensiuni | 354.90 x 250.10 x 15.90 mm |
| Alte specificatii | 100% DCI-P3 / Adobe RGB color space |
| Cache | L2 Cache: 6 MBL3 Cache: 16 MB |
| USB-C | 2 x USB 3.2 Tip-C (Gen2) (DisplayPort) |
| Familie Procesor | AMD Ryzen AI 5 300 Series |
| Model video | 840M |
| Memorie Integrata | 16 GB |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Putere | 65 Whr |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Sistem de operare | |
| Model procesor | 340 |
| Procesor Grafic integrat | AMD Radeon 840M |
| Frecventa procesor | 4.8 GHz |
| TOPS | 50 |
| Nucleu | Krackan Point |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Serie placa video | Radeon |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 840M |
| Producator | ACER |
| Garantie |










