XPS DA14260 OLEDT X7-358H 32 1 ARC WP
Laptop Consumer Dell XPS 14 DA14260, cu procesor Intel Core
13.763,17 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Solid state drive | Da |
|---|---|
| Greutate | 1.36 kg |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| Jack Audio | Da |
| USB 3.2 | Nu |
| HDMI | Nu |
| Thunderbolt | Da |
| Rezoluție | 2880 x 1800 |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Touchscreen | Da |
| Tip display | OLED |
| USB 3.1 | N/A |
| Tastatura iluminata | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Tip procesor | |
| Tip placa video | |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Numar Nuclee | 16 |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Placa Video | Intel |
| Slot M.2 | Da |
| Numar celule | 3 |
| Numar thread-uri | 16 |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| Layout tastatura | English International |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Nr. sloturi | 0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| DisplayPort | 3 (via USB Tip-C) |
| Boxe | 4-way |
| Tastatura numerica | Nu |
| Multimedia | Da |
| Serie video | Arc |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Cache | 18 MB Intel Smart Cache |
| Sistem de operare | |
| Rezolutie display | 2880 x 1800 pixeli |
| Luminozitate | 400 niti |
| Culoare | |
| Cip AI integrat | Da |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Putere maxima disipata | 80 W |
| Suport TPM | Da |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Alimentator | 100 W |
| Tehnologie Baterie | Lithium-ion Polymer |
| Alte specificatii | Variable Refresh Rate |
| Putere | 70 Whr |
| Frecventa procesor | 4.8 GHz |
| Copilot+PC | Da |
| Camera Web | 4k |
| Model procesor | 358H |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Serie placa video | Arc |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| NPU TOPS | 50 TOPS |
| Nucleu | Panther Lake |
| BLUETOOTH | 6.0 |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra X7 din a treia serie |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc B390 |
| Model video | B390 |
| Frecvență | 9600 MHz |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | B390 |
| Tip SSD | M.2 PCle NVMe |
| Tehnologie de fabricatie | 1.8 nm |
| USB-C | 3 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Thunderbolt 4 | 3 (via USB Tip-C) |
| Functii camera Web | 4K HDR |
| Microfon integrat | Dual Digital Array |
| Putere boxe | 2 x 2 W2 x 3 W |
| Tehnologii Audio | Waves MaxxAudio, SoundWire, Cirrus Logic SmartAmp |
| Software inclus | McAfee Business Protection 1 anMcAfee+ Premium 30-day trialMicrosoft Office 30-day Trial |
| Tastatura | Graphite |
| Dimensiuni | 309.52 x 209.71 x 14.62 mm |
| Tehnologie | |
| Producator | DELL |
| Garantie |




