Laptop HP ProBook 440 G10, 14 inch FHD (1920×1080) LED Anti-Glare UWVA Narrow Bezel 250 nits, Intel Core i5-1335U 10-Core (1.3GHz, up to 4.6GHz, 12MB), video integrat Intel Iris Xe Graphics, RAM 16GB DDR4 3200MHz (1x16GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Boxe stereo integrate, 2W/4ohm audio, Webcam HD 720p, LAN 10/100/1000, WLAN Intel AX211 Wi-Fi 6E (2×2), Bluetooth 5.3, Fingerprint Sensor, Porturi: 2x Type-A 5Gbps (1x Charging, 1x Power)/ 2x Type-C 10Gbps (Power Deliver, DisplayPort 1.4), 1x HDMI 2.1/ 1x RJ-45/ 1x Headphone/microphone, adaptor 65W, Baterie 3 celule Long Life 51Wh Fast charge, Tastatura HP iluminata rezistenta la stropire, Pike Silver, Greutate 1.42 kg, Dimensiuni 32.19 x 21.39 x 1.99 cm, Windows 11 Pro 64bit, 3yw
Laptop HP ProBook 440 G10, 14 inch FHD (1920×1080) LED
5.397,98 lei TVA inclus.
HP ProBook 440 G10, Intel® Core™ i5, 35,6 cm (14″), 1920 x 1080 Pixel, 16 Giga Bites, 512 Giga Bites, Windows 11 Pro
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| ECC | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| NB-CPU | Intel-Core-i5 |
| SSD capacity | 512 GB |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| NVMe | Yes |
| Password protection | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Luminozitate | 250 nt |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| Form factor | Clamshell |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Numeric keypad | No |
| Keyboard backlit | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 – 240 V |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| RGB colour space | NTSC |
| Colour gamut | 45% |
| Processor manufacturer | Intel |
| Performance cores | 2 |
| Efficient cores | 8 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor base power | 15 W |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Number of microphones | 2 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| AC adapter power | 65 W |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| SSD interface | PCI Express |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-1335U |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor cores | 10 |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Introduction year | 2023 |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Original brand name | HP |
| Processor threads | 12 |
| Non-ECC | Yes |
| Pointing device | Clickpad |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| Input device model | Clavier HP Premium |
| Keyboard special features | Étanche |
| HP Connection Optimizer | Yes |
| HP front camera | HP Webcam |
| Password protection type | BIOS, Power on, User |
| Low halogen | Yes |
| Stylus pen | No |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Processor cache type | L3 |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP segment | Business |
| Display bezel technology | Micro-Edge |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| HP Smart AC Adapter | Yes |
| Battery capacity | 51 Wh |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 140 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 112 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 3 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 28 |
| Sustainability certificates | TCO |
| HP Support Assistant | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Everyday |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Camera Web | HD |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Tip display | IPS |
| Producător procesor | Intel |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197961716467 |
| Destinat pentru | |
| _old2_Capacitate stocare | 512GB – 1TB |
| Model placa video | Intel Iris Xe Graphics |
| Copilot+ PC | N/A |
| Product colour | Silver |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 35.6 cm (14) |
| Display diagonal (metric) | 35.6 cm |
| Weight | 1.38 kg |
| Width | 321.9 mm |
| Depth | 213.9 mm |
| Height | 19.9 mm |
| Bluetooth version | 5.2 |
| HD type | Full HD |
| Number of battery cells | 3 |
| Colour name | Pike silver aluminum |
| Package width | 69 mm |
| Nume culoare | Pike silver aluminum |
| Package depth | 449 mm |
| Tipul de produs | Laptop |
| Package height | 305 mm |
| Culoarea produsului | Argint |
| Producator | HP |
| Factorul de formă | Clapetă |
| Garantie | |
| Poziționare pe piață | Zilnică |
| Anul lansării | 2023 |
| Ţara de origine | China, Thailanda |
| Nume marcă originală | HP |
| Ecran tactil | Nu |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Tip panel | IPS |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Tehnologie margine ecran | Micro-Edge |
| Luminozitate afişaj | 250 |
| Diagonala display | |
| Model culori RGB | NTSC |
| Gamă de culori | 45 |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Generație procesor | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Model procesor | 1335U, i5-1335U |
| Nuclee procesor | 10 |
| Fire de execuție procesor (threads) | 12 |
| Frecvență boost procesor | 4,6 |
| Nuclee performanță | 2 |
| Nuclee eficiente | 8 |
| Frecvență miez performance-core Max Turbo | 4,6 |
| Frecvență multi-miez Max Turbo | 3,4 |
| Memorie cache procesor | 12 |
| Tip procesor cache | L3 |
| Putere bază procesor | 15 |
| Putere turbo maximă | 55 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip de memorie internă | DDR4-SDRAM |
| Memorie viteza de ceas | 3200 |
| Factor de formă memorie | SO-DIMM |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 1 x 16 |
| Sloturi pentru memorii | 2x SO-DIMM |
| Maximum de memorie internă | 32 |
| CCE | Nu |
| Non-ECC | Da |
| Capacitate totală de stocare | 512 |
| Suport media de stocare | SSD |
| Capacitate totală SSDs | 512 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express |
| Tip stocare | |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Placă grafică | Intel Iris Xe Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel Iris Xe Graphics |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Numărul de difuzoare incorporate | 2 |
| Microfon încorporat | Da |
| Numarul de microfoane | 2 |
| Cameră foto frontală | Da |
| Rezoluție cameră foto frontală | 1280 x 720 |
| Tip cameră frontală HD | HD |
| WiFi | Da |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Tipul antenei | 2×2 |
| Model controller WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Producător controler WLAN | Intel |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 2 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 2 |
| Ethernet LAN | Da, Yes |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Port combo caști/microfon | Da |
| USB-C | Da |
| Aparat de | Clickpad |
| Tastatură numerică | Nu |
| Retroiluminare tastatură | Da |
| Tastatură rezistentă la vărsare lichide | Da |
| Model dispozitiv intrare | HP Premium Keyboard |
| Sistem de operare | |
| Tehnologie Intel® Turbo Boost | Da |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP Connection Optimizer | Da |
| HP Support Assistant | Da |
| HP Smart AC Adapter | Da |
| HP front camera | HP Webcam |
| Segment HP | Companii |
| Tehnologia bateriei | Litiu-Ion (Li-Ion) |
| Numărul de celule baterie | 3 |
| Capacitate baterie | 51 |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 65 |
| Frecvenţa adaptorului AC | 50 – 60 |
| Voltajul de intrare pentru adaptorul AC | 100 – 240 |
| Alimentare energie USB | Da |
| Cititor de amprente | Da |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Protecție parolă | Da |
| Protectie cu Parolă | BIOS, La pornire |
| Halogen redus | Da |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, TCO |
| Lățime | 321,9 |
| Adâncime | 213,9 |
| Înălţime | 19,9 |
| Greutate | 1,38 |
| Lăţime de ambalaj | 69 |
| Adâncimea de ambalaj | 449 |
| Înălţime de ambalaj | 305 |
| Tastatură inclusă | Da |
| Stilou | Nu |
| Cod UNSPSC | 43211503 |
| Număr de difuzoare | 2 |












