Laptop HP ProBook 450 G10, 15.6 inch FHD (1920×1080) LED Anti-Glare UWVA Narrow Bazel 250 nits , Intel Core i5-1335U 10-Core (1.3GHz, up to 4.6GHz, 12MB), video integrat Intel Iris Xe Graphics, RAM 16GB DDR4 3200MHz (2x8GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Boxe stereo integrate, Webcam HD , LAN 10/100/1000, WLAN Realtek 8852CE Wi-Fi 6E 2×2, Bluetooth 5.3, Fingerprint Sensor, Porturi: 2x USB Type-A 5Gbps (1x charging, 1x power)/ 2x USB Type-C 10Gbps (power delivery, DisplayPort 1.4)/ 1x RJ-45/ 1x HDMI 2.1/ 1x headphone/microphone, adaptor 45W, Baterie 3 celule Long Life 42Wh Fast Charge, Tastatura iluminata cu taste numerice rezistenta la stropire, Pike Silver, Greutate 1.79 Kg, Dimensiuni 35.94 x 23.39 x 1.99 cm, Free DOS, 3yw
Laptop HP ProBook 450 G10 cu procesor Intel Core i5-1335U
3.953,42 lei TVA inclus.
HP ProBook 450 G10, Intel® Core™ i5, 39,6 cm (15.6″), 1920 x 1080 Pixel, 16 Giga Bites, 512 Giga Bites, FreeDOS
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate: | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Nume culoare | Argintiu lance |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tipul de produs | Laptop |
| Cititor amprente | Da |
| Culoarea produsului | Argint |
| USB 3.0 | Da |
| Factorul de formă | Clapetă |
| USB 3.1 | Nu |
| Poziționare pe piață | Zilnică |
| DisplayPort | Da |
| Anul lansării | 2023 |
| Cititor Card | Nu |
| Ţara de origine | China, Thailanda |
| Nume marcă originală | HP |
| Producător procesor | Intel |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Thunderbolt | Da |
| Ecran tactil | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Rezolutie display | 1920×1080, Full HD |
| Jack Audio | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Camera Web | HD |
| Retroiluminare LED | Da |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Tehnologie margine ecran | Micro-Edge |
| Luminozitate afişaj | 250 |
| Greutate | 1.79 kg |
| Diagonala display | |
| Model culori RGB | NTSC |
| USB Type-C | Da |
| Gamă de culori | 45 |
| Tip placa video | |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Producator placa video | Intel |
| Generație procesor | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Model procesor | 1335U, i5-1335U |
| Destinat pentru | |
| Nuclee procesor | 10 |
| Fire de execuție procesor (threads) | 12 |
| _old2_Capacitate stocare | 512GB – 1TB |
| Frecvență boost procesor | 4,6 |
| Model placa video | Intel UHD Integrated Graphics |
| Nuclee performanță | 2 |
| Nuclee eficiente | 8 |
| Frecvență miez performance-core Max Turbo | 4,6 |
| Frecvență multi-miez Max Turbo | 3,4 |
| Copilot+ PC | N/A |
| Memorie cache procesor | 12 |
| Producator | HP |
| Tip procesor cache | L3 |
| Garantie | |
| Putere bază procesor | 15 |
| Putere turbo maximă | 55 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip de memorie internă | DDR4-SDRAM |
| Memorie viteza de ceas | 3200 |
| Factor de formă memorie | SO-DIMM |
| Amplasare memorie (sloturi x dimensiune) | 2 x 8 |
| Sloturi pentru memorii | 2x SO-DIMM |
| Maximum de memorie internă | 32 |
| CCE | Nu |
| Non-ECC | Da |
| Capacitate totală de stocare | 512 |
| Suport media de stocare | SSD |
| Capacitate totală SSDs | 512 |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 512 GB, 512GB PCIe NVMe |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express |
| Tip stocare | |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Placă grafică | Intel Iris Xe Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel Iris Xe Graphics |
| Difuzoare încorporate | Da |
| Numărul de difuzoare incorporate | 2 |
| Microfon încorporat | Da |
| Numarul de microfoane | 2 |
| Cameră foto frontală | Da |
| Rezoluție cameră foto frontală | 1280 x 720 |
| Tip cameră frontală HD | HD |
| WiFi | Da |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Conexiune rețea mobilă | Nu |
| Tipul antenei | 2×2 |
| Model controller WLAN | Realtek RTL8852CE |
| Producător controler WLAN | Realtek |
| Ethernet LAN | Da |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,1000,100 |
| BLUETOOTH | Da |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 2 |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tip-B | 2 |
| Ethernet LAN | Da |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Port combo caști/microfon | Da |
| USB-C | Da |
| Caracteristici speciale ale tastaturii | Odolná proti polití |
| Aparat de | Clickpad |
| Tastatură numerică | Da |
| Retroiluminare tastatură | Da |
| Tastatură rezistentă la vărsare lichide | Da |
| Model dispozitiv intrare | HP Premium Keyboard |
| Sistem de operare | |
| Tehnologie Intel® Turbo Boost | Da |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP Connection Optimizer | Da |
| HP Support Assistant | Da |
| HP Smart AC Adapter | Da |
| HP front camera | HP Webcam |
| HP Security tools | Absolute persistence module; HP DriveLock and Automatic DriveLock; HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; BIOS Update via Network; HP Sure Admin; HP BIOSphere Gen6; HP Client Security Manager Gen7; TPM 2.0 embedded security chip (Common Criteria EAL4+ and FIPS 140-2 Level 2 Certified); HP Sure Start Gen7; HP Wake on WLAN; HP Tamper Lock; HP Sure Run Gen5; Secured-Core PC Enable |
| HP Management tools | HP Client Management Script Library (descărcare); HP Driver Packs (descărcare); HP Client Catalog (descărcare); HP Manageability Integration Kit Gen4 (descărcare); HP Image Assistant Gen5 (descărcare); HP Cloud Recovery |
| Segment HP | Companii |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 198122843282; (AKE) 198415826183 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122843282, 198415826183 |
| Tehnologia bateriei | Litiu-Ion (Li-Ion) |
| Numărul de celule baterie | 3 |
| Capacitate baterie | 42 |
| Greutate baterie | 180 |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 45 |
| Frecvenţa adaptorului AC | 50 – 60 |
| Voltajul de intrare pentru adaptorul AC | 100 – 240 |
| Alimentare energie USB | Da |
| Cititor de amprente | Da |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Protecție parolă | Da |
| Protectie cu Parolă | BIOS, La pornire |
| Halogen redus | Da |
| Compatibil cu măsurile de sustenabilitate | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| Lățime | 359,4 |
| Adâncime | 233,9 |
| Înălţime | 19,9 |
| Greutate | 1,79 |
| Lăţime de ambalaj | 69 |
| Adâncimea de ambalaj | 483 |
| Înălţime de ambalaj | 305 |
| Tastatură inclusă | Da |
| Stilou | Nu |
| Adresa URL a Regulamentului general privind siguranța produselor (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Cod UNSPSC | 43211503 |
| Număr de difuzoare | 2 |










