Laptop Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (Intel); 14″ WUXGA (1920×1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz, Low Power; Intel® Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB; Video Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V; RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory; 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Optical: no ODD; No card reader, Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, Camera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, Computer Vision on ISP, LAN: No Onboard Ethernet; WLAN Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2×2; BT5.4, WWAN (3G/4G): WWAN Upgradable to 5G, Fingerprint: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button; Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)Battery Integrated 58Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Black; Weight Starting at 1.28 kg; Dimensions 313.6 x 219.4 x 11.43/16.4 (front/rear), 19.75 (maximum) mm; 12.35 x 8.64 x 0.45/0.65 (front/rear), 0.78 (maximum) inches, Warranty: 3-year, Courier or Carry-in; 3Y Premier Support HB (CPN), OS: Windows® 11 Pro, Romanian / English
Laptop Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (Intel); 14" WUXGA (1920×1200)
11.999,45 lei TVA inclus.
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 (Intel) Copilot+ PC, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14″), 1920 x 1200 Pixel, 32 Giga Bites, 512 Giga Bites, Windows 11 Pro
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | PRO |
| Greutate | 1.28 kg |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 32GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Card reader integrated | No |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Ethernet LAN | No |
| Form factor | Clamshell |
| LED backlight | Yes |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Processor cores | 8 |
| Memory form factor | On-board |
| Mobile network connection | No |
| Numeric keypad | No |
| Keyboard backlit | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Speaker power | 2 W |
| Number of microphones | 2 |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| AC adapter power | 65 W |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Colour gamut | 100% |
| Internal memory type | LPDDR5x-SDRAM |
| On-board graphics card family | Intel Arc Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Smart card reader | Yes |
| RGB colour space | sRGB |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| Windows Hello | Yes |
| Battery capacity | 58 Wh |
| WWAN | Upgradable |
| Audio Chip | Realtek ALC3287 |
| Keyboard language | English |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Copilot key | Yes |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Refresh rate | 60 Hz |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Conectivitate: | |
| Camera Web | Full HD |
| Rezoluție | 1920 x 1200 |
| USB 3.0 | Nu |
| Luminozitate | 500 nt |
| Serie placa video | Intel Arc Graphics |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Tipul de produs | Laptop |
| Destinat pentru | |
| Culoarea produsului | Negru |
| Pointing device | ThinkPad UltraNav |
| Factorul de formă | Clapetă |
| Processor model | 258V |
| Material carcasă | Aluminiu, Carbon |
| On-board graphics card model | Intel Arc Graphics 140V |
| Diagonala display | |
| Ecran tactil | Nu |
| Rezolutie display | WUXGA |
| Height (rear) | 1.64 cm |
| Tip panel | IPS |
| Memory clock speed | 8533 MHz |
| Retroiluminare LED | Da |
| Raport de aspect nativ | 16:10 |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Model placa video | Intel Arc 140V |
| Luminozitate afişaj | 500 |
| Model culori RGB | sRGB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Gamă de culori | 100 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Height (front) | 1.14 cm |
| Producătorul procesorului | Intel |
| Tip procesor | |
| Operating system language | ROM, English |
| Model procesor | 258V |
| Built-in microphone | Yes |
| Nuclee procesor | 8 |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Copilot+ PC | Da |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Tip de memorie internă | LPDDR5x-SDRAM |
| AC adapter included | Yes |
| Memorie viteza de ceas | 8533 |
| Display diagonal | 35.6 cm (14) |
| Factor de formă memorie | Integrat |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Maximum de memorie internă | 32 |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Capacitate totală de stocare | 512 |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Suport media de stocare | SSD |
| Capacitate totală SSDs | 512 |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Numărul de SSD-uri instalate | 1 |
| Capacitate stocare | 512 GB, 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Certification | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Housing material | Aluminium |
| SSD de disc interfeţe | PCI Express 4.0 |
| Product type | Laptop |
| Depth | 219.4 mm |
| Tip stocare | |
| Bundled software | Lenovo AI Now |
| De tipul de unitate optică | Nu |
| Weight | 12.8 kg |
| Cititor card integrat | Nu |
| Width | 313.6 mm |
| Model adaptor grafic dedicat | Indisponibil |
| Producator | LENOVO |
| Adaptor grafic la-bord | Da |
| Garantie | |
| Producător placă GPU integrată | Intel |
| Adaptor procesor grafic separat | Nu |
| Placă grafică | Intel Arc Graphics |
| Model adaptor grafic la-bord | Intel Arc Graphics 140V |
| Cip audio | Realtek ALC3287 |
| Numărul de difuzoare incorporate | 2 |
| Puterea difuzorului | 2 |
| Microfon încorporat | Da |
| Numarul de microfoane | 2 |
| Rezoluție cameră foto frontală (numerică) | 5 |
| Cameră infraroșu (IR) | Da |
| Cameră intimitate | Da |
| Tip confidențialitate | Obturator vizibilitate |
| Standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standarde Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Conexiune rețea mobilă | Nu |
| Tipul antenei | 2×2 |
| Producător controler WLAN | Intel |
| Ethernet LAN | Nu |
| BLUETOOTH | Da, Yes |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Comunicaţii în câmp apropiat (NFC) | Nu |
| WWAN | Se poate îmbunătăți |
| Cantitate porturi USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A | 2 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Thunderbolt | 2, Da |
| Port combo caști/microfon | Da |
| USB Sleep-and-Charge | Da |
| Chipset-ul plăcii de bază | Intel SoC |
| Aparat de | ThinkPad UltraNav |
| Tastatură numerică | Nu |
| Retroiluminare tastatură | Da |
| Limbă tastatură | Englez |
| Tastă lansare Copilot | Da |
| Limbă sistem de operare | ROM, Engleză |
| Microsoft Copilot | Da |
| Sistem de operare | |
| Software în grup | Lenovo AI Now |
| Capacitate baterie | 58 |
| Disiparea puterii pentru adaptorul AC | 65 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Cititor de amprente | Da |
| Cititor smart card | Da |
| Windows Hello | Da |
| Modulul platformei de încredere | Da |
| Versiune Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Certificare | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Lățime | 313,6 |
| Adâncime | 219,4 |
| Înălţime (faţă) | 1,14 |
| Înălţime (spate) | 1,64 |
| Greutate | 1,28 |
| Adaptor AC legat | Da |






















