Laptop Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10, 14″ 2.8K WQXGA+ (2880×1800) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 120Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 1000, X-Rite®, PureSight Pro, Intel® Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB Intel Smart Cache; Copilot+ PC; Integrated Intel® AI Boost, up to 47 TOPS, video Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V, RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 32GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, microSD Card Reader, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP), 5.0MP + IR with E-shutter, No Onboard Ethernet, WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader, Porturi: 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x microSD card reader, No Power Adapter, Baterie Integrated 70Wh, Backlit, English, Luna Grey, Greutate 1.19 kg, Dimensiuni 312 x 219.3 x 13.9 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii None, Windows® 11 Pro, Romanian / English
Laptop Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10, 14" 2.8K WQXGA+ (2880×1800)
7.192,91 lei TVA inclus.
3 în stoc
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Thin&Slim |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Culoare | |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| Memorie RAM | 32 GB |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Resolution | 2.8K (2880 x 1800) |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Producător procesor | Intel |
| Conectivitate: | |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Tip procesor | |
| Refresh rate | 120 Hz |
| USB 3.1 | Da |
| Tip display | OLED |
| Rezoluție | 2880 x 1800 |
| Model procesor | 258V |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Greutate | 1.19 kg |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | Da |
| Suport DirectX 12 | Da |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Placa Video | Intel |
| Serie video | Arc Graphics |
| Slot M.2 | Da |
| DisplayPort | 2 (via USB 4 Tip-C) |
| Layout tastatura | English |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| USB 3.0 | 1 |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Nr. sloturi | 0 |
| Boxe | 4-way |
| Tastatura numerica | Nu |
| Multimedia | Da |
| Numar thread-uri | 8 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Rezolutie display | 2880 x 1800 pixeli |
| Caracteristici speciale | MIL-STD-810H military test passed |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| USB-C | 2 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Frecventa turbo max | 4.80 GHz |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Nucleu | Lunar Lake |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc Graphics 140V |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Putere maxima disipata | 37 W |
| Model video | 140V |
| Frecvență | 8533 MHz |
| Suport TPM | TPM 2.0 |
| Tehnologie | |
| Microfon integrat | Quad Array |
| Dimensiuni | 312 x 219.3 x 13.9 mm |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiuSurface Treatment: Aluminium Stamping (Anodized with Sandblasting) |
| Putere boxe | 2 x 2 W (woofers)2 x 2 W (tweeters) |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Frecventa procesor | 4.8 GHz |
| Copilot+PC | Da |
| Card Reader | microSD |
| Putere | 70 Wh |
| Model Placa Video Dedicata | No card |
| Alimentator | Fara alimentator |
| Model placa video | 140V |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Serie placa video | Arc |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| NPU TOPS | 47 TOPS |
| Luminozitate | 1100 niti (peak)500 niti (typical) |
| Functii camera Web | IR cu E-shutter |
| Tehnologii Audio | Optimized with Dolby AtmosSmart Amplifier (AMP) |
| Camera Web | 5.0 MP |
| Versiune OS | 64 bit – limba Roamana/Engleza |
| Alte specificatii | 100% DCI-P3EyesafeDolby VisionDisplayHDR True Black 1000X-RitePureSight Pro |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |
