Laptop Lenovo Yoga Slim 7 14IPH11, 14″ 2.8K WQXGA+ (2880×1800) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 120Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, Flicker Free, DisplayHDR™ True Black 1000, X-Rite®, PureSight Pro, Intel Core™ Ultra 7 355, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.7GHz, 12MB Intel® Smart Cache; Copilot+ PC; Up to 49 TOPS, video Integrated Intel® Graphics, RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5x-7467; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 32GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, No Card Reader, 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP), 5.0MP + IR with E-shutter, No Onboard Ethernet, WLAN Wi-Fi® 7, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4, WWAN Not Supported, No Fingerprint Reader, Porturi: 3x Thunderbolt™ 4, with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1, No Power Adapter, Baterie Integrated 70Wh, Backlit, English, Luna Grey, Greutate 1.14 kg, Dimensiuni 312 x 221 x 13.9 mm, 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI (CPN), Accesorii None, Windows® 11 Pro, Romanian / English
Laptop Lenovo Yoga Slim 7 14IPH11, 14" 2.8K WQXGA+ (2880×1800)
10.664,73 lei TVA inclus.
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Thin&Slim |
| Culoare | |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| HDMI | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| Memorie RAM | 32 GB |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| Resolution | 2.8K (2880 x 1800) |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | Intel |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Conectivitate: | |
| Sistem de operare | |
| Thunderbolt | Da |
| Jack Audio | Nu |
| Tip procesor | |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Tip display | OLED |
| Rezoluție | 2880 x 1800 |
| USB Type-C | Da |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | Da |
| Suport DirectX 12 | Da |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Slot M.2 | Da |
| Layout tastatura | English |
| Rata Refresh | 120 Hz |
| Tehnologie | |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Nr. sloturi | 0 |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Boxe | 4-way |
| Tastatura numerica | Nu |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Putere maxima disipata | 55 W |
| Multimedia | Da |
| Numar thread-uri | 8 |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Tastatura | 6-rowMultimedia FN keys |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Rezolutie display | 2880 x 1800 pixeli |
| Frecvență | 7467 MHz |
| Thunderbolt 4 | 3 (via USB 4 Tip-C) |
| Caracteristici speciale | MIL-STD-810H military test passed |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Placa Video | Intel Graphics |
| DisplayPort | 3 (via USB 4 Tip-C) |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Frecventa turbo max | 4.70 GHz |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Camera Web | 5.0 MP |
| Microfon integrat | Quad Array |
| Suport TPM | Firmware TPM 2.0 |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiuSurface Treatment: Aluminium Stamping (Anodized with Sandblasting) |
| Putere boxe | 2 x 2 W (woofers)2 x 2 W (tweeters) |
| Frecventa procesor | 4.7 GHz |
| Copilot+PC | Da |
| Putere | 70 Wh |
| Model Placa Video Dedicata | No card |
| Alimentator | Fara alimentator |
| Model procesor | 355 |
| Greutate | 1.14 kg |
| Tip memorie RAM | LPDDR5X |
| Serie placa video | N/A |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Nucleu | Panther Lake |
| NPU TOPS | 49 TOPS |
| Tehnologie de fabricatie | 2 nm |
| Luminozitate | 1100 niti (peak)500 niti (typical) |
| USB-C | 3 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery 45-65 W / DisplayPort 2.1) |
| Functii camera Web | IR cu E-shutter |
| Tehnologii Audio | Optimized with Dolby AtmosSmart Amplifier (AMP) |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a treia serie |
| Alte specificatii | 100% DCI-P3100% sRGB99% Adobe RGBEyesafeDolby VisionFlicker Free, DisplayHDR True Black 1000X-RitePureSight Pro |
| Dimensiuni | 312 x 221 x 13.9 mm |
| Producator | LENOVO |
| Garantie |
