MacBook Pro 16.2″/Apple M4 Max (CPU 14-core, GPU 32-core, Neural Engine16-core)/36GB/2TB – Space Black – INT KB (cto from MX303RO/A)
MacBook Pro 16.2"/Apple M4 Max (CPU 14-core, GPU 32-core, Neural
24.918,59 lei TVA inclus.
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Culoare | |
|---|---|
| Solid state drive | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Conectivitate: | |
| Tip display | Retina |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | Apple |
| Rezoluție | 3024 x 1964 |
| Memorie RAM | 36 GB |
| Tip procesor | |
| Model placa video | Apple M4 Max |
| USB Type-C | Da |
| Tip placa video | |
| Producator placa video | Apple |
| Destinat pentru | |
| Luminozitate | 1000 nt |
| Capacitate stocare | 2 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Capacitate SSD | 2 TB |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Sistem preinstalat | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Cititor amprenta | Da |
| Numar Nuclee | 14 |
| Nr. sloturi | 0 |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Placa Video | Apple |
| Wireless | 802.11 ax |
| USB-C | 3x USB 4 Type C |
| Microfon integrat | 3-mic array |
| Tastatura | Magic Keyboard |
| Layout tastatura | Internationala |
| Familie Procesor | Apple M4 Max |
| Diagonala display | |
| Rezolutie display | 3456 x 2234 pixeli |
| Dimensiuni | 355.7 x 248.1 x 16.8 mm |
| Procesor Grafic integrat | Apple M4 Max 32-core |
| Model video | 32-core integrat |
| Capacitate memorie RAM | 36 GB |
| Memorie Integrata | 36 GB |
| Tehnologie | |
| Putere | 100 Whr |
| Card Reader | SDXC |
| Conectivitate internet | mini LED backlight Anti-Glare IPS |
| Serie video | M4 Max |
| Greutate | 2.15 kg |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Frecventa procesor | N/A |
| Model procesor | 14-core |
| Thunderbolt 5 | 3 (via USB-C port) |
| Camera Web | 12MP Center Stage camera with support for Desk View1080p HD video recording |
| Boxe | 6-speaker sound system |
| Tip memorie RAM | Unified Memory |
| Serie placa video | M4 Max |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Unified Memory |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | 32-core integrat |
| Producator | APPLE |
| Garantie |







