Gigabyte MO32U gaming monitor diagonala 31.5″, 699.48 x 394.73 mm, OLED, Anti-Reflection, Rezolutie: 3840 x 2160 (UHD), Luminozitate: 250 cd/m2, Contrast: 1.5M:1, Unghi vizualizare: 178°(H)/178°(V), Timp raspuns: 0.03ms GTG, Refresh rate: 165Hz, Flicker-free, Interfata: 2 x HDMI, 1 x Displayport, 1 x USB-C, 2 x USB 3.2 Downstream, 1 x USB 3.2 Upstream, 1 x jack casti
Gigabyte MO32U gaming monitor diagonala 31.5", 699.48 x 394.73 mm,
5.125,55 lei TVA inclus.
In stoc distributie
Doresti publicarea articolului in platforma publica de achizitii publice?Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Resolution | UHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Number of speakers | 2 |
| Panel type | OLED |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Display technology | OLED |
| Headphone out | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| DVI port | No |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| RMS rated power | 10 W |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Stand included | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Tip panel | OLED |
| Feet colour | Black |
| Depth (with stand) | 240 mm |
| Response time | 0.03 ms |
| Weight (without stand) | 6.8 kg |
| USB Power Delivery up to | 18 W |
| Pixel Pitch | 0.181 x 0.181 mm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 47 kWh |
| Weight (with stand) | 8.9 kg |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| Viewable size, horizontal | 69.9 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 True Black |
| Width (with stand) | 718.3 mm |
| Width (without stand) | 718.3 mm |
| Height (without stand) | 417.5 mm |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Swivel angle range | 0 – 15° |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Timp de răspuns monitor | Sub 1 ms |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 32.x" |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Destinat pentru | |
| Viewable size, vertical | 39.4 cm |
| Height (with stand) | 610.5 mm |
| Depth (without stand) | 64.2 mm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Quick start guide | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Cables included | DisplayPort, Power |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Warranty-Period | 3 year(s) |
| Package type | Box |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Package weight | 13.5 kg |
| Package depth | 168 mm |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Crosshair |
| Package width | 980 mm |
| Package height | 545 mm |
| Power consumption (typical) | 54 W |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie |




