Lenovo ThinkVision T27UD-40. Display diagonal: 68.6 cm (27″), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LCD, Response time: 6 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
Lenovo ThinkVision T27UD-40. Display diagonal: 68.6 cm (27"), Display resolution:
2.834,23 lei TVA inclus.
Lenovo ThinkVision T27UD-40, 68,6 cm (27″), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LCD, 6 ms, Negru
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Front bezel colour | Black |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Cable management | Yes |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Depth (without stand) | 46 mm |
| Response time | 6 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Tilt angle range | -5 – 23.5° |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Market positioning | Office |
| Stand included | Yes |
| Weight (with stand) | 6.7 kg |
| Colour depth | 10 bit |
| Weight (without stand) | 4.5 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Pixel density | 163 ppi |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Pixel Pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Feet colour | Black |
| Timp de răspuns monitor | 6 – 7 ms |
| Width (with stand) | 613.4 mm |
| Width (without stand) | 613.4 mm |
| Depth (with stand) | 195 mm |
| Height (without stand) | 357 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| AMD FreeSync | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 0 |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| Destinat pentru | |
| Bezel width (bottom) | 1.15 cm |
| DisplayPort out quantity | 0 |
| Adjustable height (max) | 15.5 cm |
| Video colour modes | BT.709 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Built-in microphone | No |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Package depth | 150 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Power consumption (typical) | 18 W |
| Package height | 422 mm |
| Colour name | Eclipse Black |
| Package width | 693 mm |
| Power consumption (max) | 175 W |
| Height (with stand) | 539.1 mm |
| Cables included | DisplayPort, USB Type-C to USB Type-C |
| Package weight | 93 kg |
| Diagonala display | |
| Producator | LENOVO |
| Rezolutie display | 3840×2160 |
| Garantie | |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Retroiluminare LED | Da |
| Tip retroiluminare | W-LED |
| Ecran tactil | Nu |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 350 |
| Tip măsurare timp de răspuns | GTG (Gray to Gray) |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Formă ecran | Plat |
| Rația de contrast (tipică) | 1500:1 |
| Raport contrast (dinamic) | 3000000:1 |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Timp răspuns (rapid) | 4 |
| Nivel pixel | 0,155 x 0,155 |
| Densitate pixeli | 163 |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 59,7 |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 33,6 |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Adâncime de culoare de | 10 |
| Standard gamă de culori | sRGB |
| Gamă de culori | 99 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 99 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Sisteme de operare Windows suportate | Windows 10, Windows 11 |
| Difuzoare încorporate | Nu |
| Microfon încorporat | Nu |
| Cameră încorporată | Nu |
| Poziționare pe piață | Birou |
| Culoarea produsului | Negru |
| Nume culoare | Eclipse black |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Negru |
| Hub USB încorporat | Da |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr porturi upstream | 1 |
| Număr porturi downstream | 4 |
| Număr de porturi USB Tip-C conectare upstream | 1 |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 3 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 1 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 100 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Versiune DisplayPort | 1.4 |
| Ieșire căști | Nu |
| Ethernet LAN | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| O mai bună gestionare cablu | Da |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15,5 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -45 – 45 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 23,5 |
| Priza si Pornire | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | E |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 22 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 30 |
| Consum de energie (tipic) | 18 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 175 |
| Consum de energie (oprit) | 0,5 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 240 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 8 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 95 |
| Lăţime (cu stand) | 613,4 |
| Adâncime (cu stand) | 195 |
| Înălţime (cu stand) | 539,1 |
| Greutate | 6,7 |
| Lățime (fără stand) | 613,4 |
| Adâncime (fără stand) | 46 |
| Înălțime (fără stand) | 357 |
| Lățime ramă (lateral) | 2 |
| Lățime ramă (sus) | 2 |
| Lățime ramă (jos) | 1,15 |
| Lăţime de ambalaj | 693 |
| Adâncimea de ambalaj | 150 |
| Înălţime de ambalaj | 422 |
| Greutatea pachetului | 9,3 |
| Tip ambalaj | Cutie |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | DisplayPort, USB tip C către USB tip C |
| Software în grup | EU Energy Label (E-class) |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Moduri culoare video | BT.709 |
| Viteză transfer de date Ethernet LAN | 10,100,1000 |
| Certificare | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EU Energy Efficiency Level (Level-E), EPEAT Gold, Eyesafe Display 2.0, TÜV Rheinland Eye Comfort (4 Stars) |









