“Monitor Dell 32” U3224KBA, 79.94 cm, Maximum preset resolution: 6144 x 3456 at 60 Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel Type: In- Plane switching Technology, Backlight: LED, Display screen coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 223, Contrast ratio: 2000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response Time (Gray to Gray): 5 ms (Fast mode), 8 ms (Normal mode), Brightness: 450 cm/m2 (typical), Color depth: 1.07 billion colors, Color gamut: sRGB 100%, Rec. 709 100%, DCI-P3 99%, Display-P3 99%, Adjustability: Stand: Height: 160 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: – 30° to 30°, Pivot: -90° to 90°, Slant: NA, Camera: Tilt: -20° to 0°, Connectivity: 1 x Mini DP 2.0 (HDCP 2.2)(Supports up to 6K 6144 x 3456 60Hz 10bit, HDR), 1 x HDMI (HDCP 2.2)(Supports up to 6K 6144 x 3456 60Hz 10bit FRL, HDR as per specified in HDMI 2.1), 1 x ThunderboltTM 4 upstream (EPR PD 140W) with DSC (Alternate mode with DisplayPort 1.4/1.2, USB 3.2 Gen 2 upstream port, Power Delivery up to 140 W), 1 x ThunderboltTM 4 downstream (15W) for video output under Daisy chain, 1 x USB Type-C (USB 3.2 Gen 2 upstream port), 4 x super speed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen 2), 1 x RJ45 (2.5G) Quick Access: 1 x USB-A (USB3.2 Gen 2 10 Gbps) with BC1.2, 2 x USB Type- C downstream (15 W), USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps), Security: Security lock slot (cable lock sold separately), Cable management: Yes, Dell Display Manager (DDM) Compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately) , What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, DisplayPort cable (mDP to mDP), USB 3.2 Gen2 Type-A to Type-C upstream cable, ThunderboltTM 4 cable, Dimensions (with stand): Height (extended): 682.63 mm, Height (compressed): 522.63 mm, Width: 717.42 mm, Depth: 237 mm, Weight: Weight with stand assembly and cables: 13.30 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty”
"Monitor Dell 32'' U3224KBA, 6144 x 3456, TFT LCD, 5ms
17.450,50 lei TVA inclus.
DELL UltraSharp U3224KBA, 80 cm (31.5″), 6144 x 3456 Pixel, 6K Ultra HD, LCD, 8 ms, Negru, Argint
Poti adauga produsul in cos sau poti apela la formularul de mai jos prin care vei lua contact direct cu un consultant Estico
Descriere
Informații suplimentare
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| LFD-Resolution | QHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| Market positioning | Business |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut | 100% |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Mini DisplayPorts quantity | 1 |
| Number of speakers | 2 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | No |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Built-in camera | Yes |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | Nu |
| Portabil | Nu |
| HDCP | Yes |
| DisplayPort | Da |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| HDCP version | 2.2 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Feet colour | Silver |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Depth (with stand) | 237 mm |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Tip panel | IPS |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Webcam | Da |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| Thunderbolt | Da |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Rezoluție monitor | 6144 x 3456 |
| Timp de răspuns monitor | 5 ms (Fast mode) |
| Luminozitate maximă | 450 cm/m2 (typical) |
| Montare VESA | Nu |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Contrast ratio (typical) | 2000:1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 83 kWh |
| USB Type-A downstream ports quantity | 5 |
| USB Type-C downstream ports quantity | 3 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 68 kWh |
| Weight (with stand) | 13 kg |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Depth (without stand) | 66.3 mm |
| USB Power Delivery up to | 140 W |
| DisplayPort version | 2.1 |
| Horizontal scan range | 30 – 220 kHz |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency scale | A to G |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Refresh rate | Sub 100 Hz |
| DisplayPorts quantity | 0 |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Pixel Pitch | 0.1134 x 0.1134 mm |
| Pixel density | 223 ppi |
| RMS rated power | 28 W |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1470654 |
| Width (with stand) | 717.4 mm |
| Height (with stand) | 682.6 mm |
| Width (without stand) | 717.4 mm |
| Height (without stand) | 486.6 mm |
| Weight (without stand) | 8.61 kg |
| Bezel width (side) | 1.03 cm |
| Bezel width (top) | 4.29 cm |
| Bezel width (bottom) | 2.31 cm |
| Destinat pentru | |
| Diagonala display | |
| Product colour | Black, Silver |
| Rezolutie display | 6144×3456 |
| Quick start guide | Yes |
| Raport de aspect nativ | 16:9 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Ecran tactil | Nu |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Luminozitate afișaj (tipică) | 450 |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Ecran anti-strălucire | Da |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Formă ecran | Plat |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Moduri video suportate | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Rația de contrast (tipică) | 2000:1 |
| Height adjustment | Yes |
| Rată maximă de reîmprospătare | 60 |
| Swivelling | Yes |
| Unghiul de vizionare, orizontal | 178 |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Unghiul de vizionare, vertical | 178 |
| AC input voltage | 100 – 220 V |
| Numărul de culori ale afișajului | 1.07 miliarde de culori |
| Megapixel (approx.) | 8 MP |
| Timp răspuns (rapid) | 5 |
| HD type | 6K Ultra HD |
| Nivel pixel | 0,113 x 0,113 |
| Package weight | 17.7 kg |
| Densitate pixeli | 223 |
| Cables included | AC, USB Type-A to USB Type-C |
| Rată (de actualizare) scanare orizontală | 30 – 220 |
| Power consumption (max) | 420 W |
| Rată (de actualizare) scanare verticală | 56 – 76 |
| Display resolution | 6144 x 3456 pixels |
| Dimensiune zonă vizibilă, orizontală | 69,7 |
| Display diagonal (metric) | 79.94 cm |
| Dimensiune zonă vizibilă, verticală | 39,2 |
| Power consumption (typical) | 68.1 W |
| Interval Dinamic Ridicat (HDR) suportat | Da |
| Producator | DELL |
| Tehnologie High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 600 |
| Garantie | |
| Duritate suprafață | 3H |
| Standard gamă de culori | DCI-P3 |
| Gamă de culori | 100 |
| Acoperire sRGB (tipic) | 100 |
| NVIDIA G-SYNC | Nu |
| AMD FreeSync | Nu |
| Tehnologie Flicker-free | Da |
| Tehnologie Low Blue Light (Emisie Redusă de Lumină Albastră) | Da |
| Număr de difuzoare | 2 |
| Puterea RMS | 28 |
| Difuzoare încorporate | Da |
| MegaPixel | 8 |
| Microfon încorporat | Da |
| Cameră încorporată | Da |
| Poziționare pe piață | Companii |
| Culoarea produsului | Negru, Argint |
| Culoare ramă frontală | Negru |
| Stand detașabil | Da |
| Culoare picioare | Argint |
| Hub USB încorporat | Da |
| Versiune hub USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Tip port USB upstream | USB tip-C |
| Număr porturi USB Tip-A downstream | 5 |
| Număr porturi USB Tip-C downstream | 3 |
| USB-C | Da |
| Alimentare energie USB | Da |
| Putere USB Redată până la | 140 |
| HDMI | Da |
| Versiune HDMI | 2.1 |
| Versiune DisplayPort | 2.1 |
| Număr de Mini DisplayPort | 1 |
| Ieșire căști | Nu |
| HDCP | Da |
| Versiune HDCP | 2.2 |
| WiFi | Nu |
| Ethernet LAN | Da |
| Montaj VESA | Da |
| Interfață montare panou | 100 x 100 |
| Slot cablu de siguranță | Da |
| Tip slot cablu cu sistem de blocare | Kensington |
| Ajustare a înălţimii | Da |
| Înălțime reglabilă (max) | 15 |
| Pivot | Da |
| înclinare | -90 – 90 |
| Rotire | Da |
| Interval unghi rotire | -30 – 30 |
| Ajustare înclinare | Da |
| Unghi de înclinare | -5 – 21 |
| Afișaj pe ecran (OSD) | Da |
| Clasă eficiență energetică (SDR) | G |
| Clasă eficiență energetică (HDR) | G |
| Consum energetic (SDR) la 1000 de ore | 68,1 |
| Consum energetic (HDR) la 1000 de ore | 82,5 |
| Consum de energie (tipic) | 68,1 |
| Consum de energie (în aşteptare) | 0,5 |
| Consum de energie (max) | 420 |
| Consum de energie (oprit) | 0,3 |
| Tensiune AC intrare | 100 – 220 |
| Frecvență de intrare AC | 50/60 |
| Tipul sursei de energie | Intern |
| Încadrare eficiență energetică | De la A la G |
| Interval de temperatură de funcţionare (T-T) | 0 – 40 |
| Temperatură de depozitare (T-T) | -20 – 60 |
| Interval relativ operaţional de umiditate | 10 – 80 |
| Umiditate relativă la depozitare (H-H) | 5 – 90 |
| Altitudinea de operare | 0 – 5000 |
| Altitudinea de ne-operabilitate | 5000 – 12192 |
| Lăţime (cu stand) | 717,4 |
| Adâncime (cu stand) | 237 |
| Înălţime (cu stand) | 682,6 |
| Greutate | 13 |
| Lățime (fără stand) | 717,4 |
| Adâncime (fără stand) | 66,3 |
| Înălțime (fără stand) | 486,6 |
| Lățime ramă (lateral) | 1,03 |
| Lățime ramă (sus) | 4,29 |
| Lățime ramă (jos) | 2,31 |
| Greutatea pachetului | 17,7 |
| Stativ inclus | Da |
| Cabluri incluse | AC, USB tip A către USB tip C |
| Ghid de iniţiere rapidă | Da |
| Certificate de sustenabilitate | ENERGY STAR |
| Nu conține | PVC/BFR |
| Fără metale grele | Hg (mercur ) |
| Certificate de conformitate | RoHS |










